Baran (21baran.03-20.04)

Kobieta:

Kobieta Baran to prawdziwa wojowniczka. Dobrze wie do czego dąży, czego oczekuje od życia i partnera. Jest ambitna, odważna, zaradna, pewna siebie i niezależna. Przynosi to jej wiele sukcesów w każdej sferze – można powiedzieć, że do czego się nie dotknie – zamienia w złoto. Umie i lubi przejmować inicjatywę i nie traci głowy nawet w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowo ma wiele wdzięku, czaru i powabu. Dba o swój wygląd i strój, lubi robić zakupy i otaczać się żywymi kolorami. W związkach jest wierna a o partnera walczy jak lwica. Nie lubi jednak pantoflarstwa – mężczyzna musi jej dorównywać i imponować, inaczej się nim znudzi.

Mężczyzna:

Pan Baran już od urodzenia ma zadatki na przywódcę, pioniera, prawdziwego przywódcę stada. Lubi rządzić i robi to mądrze – nie narzuca nikomu swojego zdania, jedynie je sugeruje. Całe życie za czymś goni – kiedy zrealizuje jeden plan już wybiera kolejny cel i do niego dąży. Jest dynamiczny, otwarty, optymistyczny, pełen energii, bezpośredni i nie zniechęca się niepowodzeniami. Nie idzie na łatwiznę. Jest też obdarzony silną fizycznością, dobrym zdrowiem i niezwykłym czarem, którzy  przyciąga płeć przeciwną. W związku potrzebuje docenienia i bardzo czułej kobiety, której będzie mógł udowadniać swoją siłę odkręcając najmocniej zakręcone słoiki. Lubi też sprawiać swojej partnerce radość i przyjemność.

 

Wagwagaa (24.09-23.10)

Kobieta:

Kobieta spod znaku Wagi to prawdziwa dama – wyrafinowana, elegancka i z nienagannymi manierami. Dodatkowo uwielbia sztukę i często można spotkać ją w teatrze czy muzeum. Oprócz tego ma piękny wygląd – ogromną urodę, powab i wdzięk, nosi modne stroje. Przy tym wszystkim nie jest nadęta, uwielbia ludzi i chętnie pomaga, jest życzliwa i towarzyska. No i dowcipna. To wszystko sprawia, że jest obiektem męskich westchnień. I chociaż jej cechy mogą onieśmielać, to ten właściwy mężczyzna nie będzie się wahał. Po ślubie jest wierna, uwielbia spędzać wiele czasu z mężem i potrzebują silnej więzi.

Mężczyzna:

Mężczyzn spod znaku Wagi można określić jako dużych chłopców w sklepie z zabawkami. Nie jest to przywara, wręcz przeciwnie – Wagi do późnej starości pozostają młode duchem, potrafią cieszyć się z małych rzeczy i nie lubią się nudzić. Są do tego zadbani, szarmanccy i z klasą. Lubią wygodny tryb życia i wysoki stan konta. Cechują się przy tym lekko ironicznym dowcipem i przy bliższym poznaniu okazują się być duszą towarzystwa. Są kreatywni i twórczy. W związku przede wszystkim szukają wspólnika, kogoś równemu sobie i z kim nie będą się nudzić. Kiedy już znajdą taką kobietę to traktują ją jak księżniczkę – chociaż nie lubią mówić o uczuciach.

 

Byk (21.04-21.05)

Kobieta:

Kobieta spod znaku Byka najbardziej w życiu pragnie poznać „tego jedynego” i założyć szczęśliwą rodzinę. Kiedy już znajdzie wymarzonego partnera to będzie w stanie skoczyć za nim w ogień. Nigdy nie poświęciłaby też rodziny dla kariery. Panuje przekonanie, że jest bardzo cenną partnerką, ale lubi być doceniona zwłaszcza w postaci kwiatów. Ma wiele talentów, świetnie gotuje maluje i pisze. Ma bardzo duże wyczucie estetyki więc świetnie sprawdza się na przykład jako dekorator wnętrz. Lubi otaczać się ludźmi i przedmiotami – ale tylko pięknymi. Jest przy tym energiczna, wytrwała, dokładna, stanowcza i działa według dokładnie obmyślonego przez siebie planu.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Byka jest z natury oszczędny, rozsądny i konsekwentny. Bardzo dużo uwagi poświęca przyjemnościom zmysłowym – lubi otaczać się ładnymi rzeczami, żyć wygodnie i jeść dobre jedzenie. Ważne jest dla niego bezpieczeństwo i stabilizacja, potrzebuje też spokoju. Bywa przy tym uparty i niezbyt skłonny do zmiany poglądów, co bywa zarówno wadą jak i zaletą. Najlepiej czuje się w domu u boku swojej kobiety, dla której jest w stanie zrobić bardzo dużo. Tak samo jak i dla dzieci. Jest wiernym, oddanym i stałym w uczuciach domatorem. Potrzebuje jedynie inteligentnej i zaradnej żony, która lubi i umie dobrze gotować.

 

 

skorpionSkorpion (24.10-22.11)

Kobieta:

Pani, która urodziła się pod rządami Skorpiona to bardzo zdeterminowana, pewna siebie, wytrzymała zarówno psychicznie jak i fizycznie osoba. Jest obdarzona wysoką inteligencją, ciętym językiem i specyficznym dowcipem. Przy tym ma ogromne pokłady energii. W pracy zawodowej zwykle odnosi wielkie sukcesy i awansują na kierownicze stanowiska. Nie robi tego jednak dla pieniędzy, po prostu lubi pracować. W małżeństwie jest kompletnym przeciwieństwem – jest ciepła, delikatna i uwielbia romantyczne gesty. Nie może jednak się z partnerem nudzić – ciągle potrzebuje nowych doznań. Również łóżkowych.

Mężczyzna:

Pan Skorpion jest niezwykle tajemniczy, charyzmatyczny i nieprzenikniony. Co nie znaczy, że jest melancholijny, jest po prostu indywidualistą, którego trzeba poznać aby zrozumieć. A kiedy się go pozna okazuje się, że to silna, niezależna i aktywna osoba. Szuka kobiety, która zaakceptuje jego niezależność i da mu przestrzeń. Nie będzie się ona musiała przy tym martwić o zdradę, bowiem panowie spod znaku Skorpiona są bardzo wierni i oddani swojej ukochanej. I zazdrośni… W domu to on trzyma władzę, ale nie jest dyktatorem i chętnie pomaga partnerce. Dużo czasu poświęci dzieciom i budowaniu rodzinnego ciepła.

 

bliznietaBliźnięta (22.05-21.06)

Kobieta:

Inteligencja, wszechstronność, błyskotliwość – to przede wszystkim określa zodiakalne panie Bliźnięta. To prawdziwe humanistki – szybko się uczą, z łatwością przekazują wiedzę innym i są bardzo elokwentne. Nudzą się, gdy nie mają równie inteligentnych partnerów do rozmów. Potrzebują ciągłej stymulacji umysłu. Są oczytane i ciekawe świata, przez co czasem ciężko za nimi nadążyć. Wbrew pozorom lubi zajmować się domem, ale rola gospodyni to dla niej za mało, zawsze znajdzie czas na wyjście do teatru, kina czy na spotkanie ze znajomymi. Umie uczyć się na błędach i również w przypadku błędów innych jest wyrozumiała.

Mężczyzna:

Pan Bliźniak to niezwykle interesująca osoba. Nie tylko pod względem wyglądu – czaru i uroku nie można mu odmówić, ale również pod względem charakteru. Jest on niezwykle błyskotliwy, towarzyski, namiętny i aktywny. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich swoich zalet więc jest pewny siebie, ale i łasy na komplementy i uznanie. Lubi podróże, zmiany i ciężko mu usiedzieć w miejscu. Jego partnerka musi więc być wyrozumiała i dać mu wiele swobody – inaczej pod wpływem poczucia uwięzienia ucieknie niczym Piotruś Pan od dorosłości. Jeśli jednak nikt nie będzie chciał zamykać go w klatce – pokaże jaki jest delikatny, serdeczny i pragnący czułości. Od   wyglądu w kobietach bardziej ceni intelekt.

 

strzelecStrzelec (23.11-21.12)

Kobieta:

Kobieta Strzelec to niezwykle interesująca osoba – jest żądna wrażeń i ciekawa świata, nie lubi siedzieć w miejscu a przede wszystkim nie znosi rutyny. Uwielbia ludzi i inteligentne rozmowy a także nieco ironiczny humor. Ma wielkie pokłady optymizmu o nie zraża się drobnymi przeciwnościami losu. Dzięki swojej komunikatywności, szczerości i otwartości ludzie do niej lgną. Szybko się uczy i lubi współzawodnictwo – zarówno na polu sportowym jak i zawodowym. W pracy ma wielkie plany i zwykle w całości je realizuje. Partner nigdy się z nią nie nudzi i czuje się przez nią doceniony, bowiem Pani Strzelec uwielbia sprawiać innym przyjemność.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Strzelca jest idealistą i indywidualistą. Kocha wolność, musi być ciągle w ruchu i w poszukiwaniu nowych doznań oraz nie znosi rutyny. Jest też spontaniczny, energiczny i wesoły. Nie można się z nim nudzić, ale nie można też tłamsić jego potencjału zbytnio go ograniczając. Uwielbia towarzystwo ludzi – bez kontaktu z nimi więdnie jak kwiat. W miłości szuka gotowej na wszystko partnerki a nie kobiety, która mu się podporządkuje. Jest znakomitym partnerem i kochankiem czułym na kobiece wdzięki. Jest też oddany i chce najbliższym zapewnić bezpieczne ale i ciekawe życie.

 

rakRak (22.06-23.07)

Kobieta:

Pani Rak jest niezwykle ciepła i opiekuńcza, łagodna i bardzo cierpliwa. Lgną więc do niej ludzie, w tym mężczyźni, spragnieni domowego ciepła. Dużą wagę przywiązuje do domu i rodziny, jest w stanie wiele poświęcić dla swojego partnera i spełniać jego zachcianki i fantazje. Łatwo przywiązuje się do ludzi i przedmiotów i jest niezwykle wrażliwa i delikatna. Może wydawać się nieśmiała i wycofana, jednak jest bardzo interesująca i warto poświęcić chwilę i lepiej ją poznać. Ma doskonałą pamięć i szybko się uczy – zwłaszcza języków. Bardzo dba o wygląd i przed wyjściem z domu strój i makijaż zawsze musi mieć dobrane perfekcyjnie.

Mężczyzna:

Pan spod znaku Raka jest bardzo uczuciowy, wrażliwy i opiekuńczy. Lubi wypoczywać, zwłaszcza w domu z kubkiem herbaty lub szklaneczką whiskey. Nie jest jednak przy tym mało męski. Ma po prostu delikatniejszą naturę, która nie pozwoliłaby mu nikogo, a zwłaszcza swojej wybranki skrzywdzić. Jest też romantyczny i stać go na naprawdę piękne gesty by pokazać swoje uczucie. Nie jest bardzo wymagający, ale uwielbia dobrze zjeść i ceni sobie porządek w domu. Nie jest konfliktowy i ceni sobie silne więzi uczuciowe z partnerką – szuka więc takiej samej wrażliwej duszy jak on. Oznacza się też bardzo przystojnym wyglądem – taki partner to skarb.

 

koziorozecKoziorożec (22.12-19.01)

Kobieta:

Czego na pewno nie można powiedzieć o pani Koziorożec to tego, że buja w obłokach. Zarówno w szkole jak i później w pracy twardo stąpa po ziemi i ambitnie dąży do celu. Jest niezwykle profesjonalna, wytrwała, odpowiedzialna i efektywna. Czasem wydaje się ludziom chłodna i surowa, jednak to kompletna nieprawda. Po prostu wytrwale dąży do swojego celu i jest zorganizowana, skupiona a przy tym skromna. W domu zaś pokazuje prawdziwą naturę – uczuciową, oddaną rodzinie i partnerowi, uwielbiającą się śmiać i gotować. Jest wierna i zawsze dąży do zażegnania konfliktu. Co prawda nie za bardzo lubi się uzewnętrzniać, ale swoimi gestami i troską potrafi okazać miłość.

Mężczyzna:

Pana Koziorożca cechuje pracowitość, obowiązkowość, praktycyzm i profesjonalizm. Jest godny zaufania, umie dostosować się do każdej sytuacji i wytrwale dąży do celu. Nie buja w obłokach. Może wydawać się odrobinę zbyt chłodny, jednak to tylko powłoka – kiedy ktoś już się przez nią przebije okazuje się że w kontaktach z innymi Koziorożec jest bardzo wesoły, dowcipny i towarzyski. Swoją partnerkę obsypuje kwiatami i prezentami i zachowuje się w stosunku do niej niezwykle szarmancko. Pragnie połączenia, nie tylko fizycznego, ale i umysłowego. Bierze odpowiedzialność za rodzinę i dba o nią jak tylko może.

 

lewLew (24.07-23.08)

Kobieta:

Pani spod znaku Lwa często bywa niezrozumiana. Jest bowiem pewna siebie i dumna, co ludzie biorą za zarozumiałość. Prawda jest jednak taka, że obdarzona radością życia, inteligencją, znająca swoje mocne i słabe strony Lwica taka po prostu jest. Taka, czyli pełna godności, urodziwa, elegancka i wytworna. A przy tym serdeczna, pomocna, prawdomówna, otwarta i ciesząca się życiem. Wie jakie stroje pasują do jej sylwetki i zawsze ładnie się ubiera. Ma wiele hobby i umie tak zaplanować dzień, że znajdzie czas by się im oddawać. W małżeństwie jest bardzo dobrą partnerką i kochanką, ale najbardziej ceni swoje dzieci, dla których dobra jest w stanie walczyć jak prawdziwa lwica.

Mężczyzna:

Mężczyzna – Lew to prawdziwy król. Dumny, pewny siebie i beztroski. Lubi błyszczeć i popisywać się, a jeszcze bardziej lubi być oklaskiwany i adorowany. Oczywiście nie oznacza to, że jest zarozumiały albo próżny. We wszystko co robi bardzo się angażuje, jest szczery, ma dobre intencje i jest w stanie zrobić wiele dla innych. W dodatku jest uczciwy i godny zaufania. W związku od partnerki nie wymaga wiele i uznaje sprawiedliwy podział obowiązków. Do szczęścia wystarczy mu tylko kilka komplementów. Ma złote serce, uwielbia obdarowywać najbliższych prezentami i dbać o ich bezpieczeństwo finansowe.

 

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Kobieta:

Panie spod znaku Wodnika to prawdziwe idealistki pragnące ulepszać świat. Są bezinteresowne, wytrwałe lojalne i wiele zrobią dla innych, a przy tym oryginalne i kreatywne. Cechuje je też bezpośredniość i otwartość, nie potrafią udawać. Mają w sobie wielkie pokłady energii i wszystkiego chcą spróbować a nawet wszystko poprawiać. Są do tego bardzo atrakcyjne fizycznie a więc mężczyźni nie mogą przejść obok nich obojętnie. Lubią też dbać o swój wygląd i podobać się nie tylko sobie ale i partnerowi. W związku są pracowite, gospodarne i zaradne. Są świetnymi kochankami i przyjaciółką, a to chyba idealne połączenie.

Mężczyzna:

To, co na pewno można powiedzieć o mężczyźnie spod znaku Wodnika to to, że wykracza poza wszelkie schematy. Kiedy spotka się go na swojej drodze ma się wrażenie, że nigdy przedtem nie spotkało się kogoś takiego. I to będzie prawda. Wodniki są otwarte na nowości, bezpośredni, szczerzy, niezależni i pełni inwencji. Lekko zwariowani, ale w ten pozytywny sposób. Nie znoszą kłamstwa i ułudy a w związku przede wszystkim lubią szczerość i długie spacery kiedy można nie rozmawiać. Szukają zaradnej i optymistycznej partnerki, która lubi dozę szaleństwa w codziennym życiu. Jeśli taką znajdą, zrobią dla niej wszystko.

 

rybyRyby (20.02-20.03)

Kobieta:

Kobieta Ryba to typ zwiewnej nimfy – jest niezwykle pociągająca fizycznie i ma urok, który na długo zapada w pamięć. Dodatkowo jest ciepłą, obdarzoną wielką wyobraźnią romantyczką. Nie jest jednak słaba – ma wielką inwencję twórczą i umie walczyć o swoje marzenia. W dodatku jej wielka intuicja w porę ostrzega ją przed niebezpieczeństwem i ludźmi, których powinna unikać. Jest niezwykle utalentowana i może sprawdzić się w każdej dziedzinie sztuki, jednak jak ryba wody pragnie nie uznania, lecz rodziny. Jest świetną żoną i matką. Dla najbliższych jest w stanie zrobić chyba wszystko, w zamian potrzebuje tylko czułości.

Mężczyzna:

Pan spod znaku Ryb jest z natury oddany, empatyczny i posiada bujną wyobraźnię. Jest wrażliwy na krzywdę i jest bardzo pomocny w potrzebie. Jest przy tym sympatyczny i często niezwykle przystojny. Lubi spokojne życie i pragnie kochającej kobiety u boku. Kiedy taką znajdzie odsłania swoją romantyczną naturę – jest zmysłowy i uczuciowy, gardzi agresją. Jest łagodny i ustępliwy, jego partnerka nie może być zbyt władcza gdyż go stłamsi. W małżeństwie jest dobrym ojcem i mężem. Jeśli zajdzie taka potrzeba to przełoży własne dobro nad dobro rodziny.

 

Panpannana (24.08-23.09)

Kobieta:

Kobiety Panny to chyba najpraktyczniejsze ze wszystkich. Są pilne, odpowiedzialne, dokładne, porządnickie, sumienne i zorganizowane. Mają bystry i logiczny umysł, często są bardzo uzdolnione manualnie. Lubią planować i działać według planu. W dodatku są samowystarczalne i zaradne a przy tym skromne i odrobinę nieśmiałe co sprawia, że mężczyźni nie od razu dostrzegają ich piękno i nie biorą ich na początku pod uwagę, jako potencjalne partnerki. Szybko jednak urzekają naturalnością i przy bliższym poznaniu nie ma nikogo, kto by się w nich nie zakochał. Panna, która wyjdzie za mąż staje się prawdziwą strażniczkę ogniska domowego i uwielbia dbać o rodzinę.

Mężczyzna:

Pan urodzony pod znakiem Panny jest niezwykle poukładany: systematyczny, dokładny, punktualny, realistyczny a przy tym bardzo inteligentny. Jego perfekcjonizm i skrupulatność przynoszą mu wielkie sukcesy w sferze zawodowej. Nie buja w obłokach i woli zajmować się tym co tu i teraz. Nie ma co spodziewać się po nim spontanicznych decyzji czy improwizacji, ale jeśli szuka się partnera do rozmów i poczucia bezpieczeństwa to jest idealnym kandydatem. Potrzebuje więzi uczuciowej ale bez zbędnego romantyzmu. Nigdy nie zdradza i potrafi wiele zrobić w domu. Jest bardzo opanowany a partnerka może wesprzeć się na jego silnym ramieniu w trudnej chwili.

 

bliznietaBliźnięta (22.05-21.06)

Kobieta:

Inteligencja, wszechstronność, błyskotliwość – to przede wszystkim określa zodiakalne panie Bliźnięta. To prawdziwe humanistki – szybko się uczą, z łatwością przekazują wiedzę innym i są bardzo elokwentne. Nudzą się, gdy nie mają równie inteligentnych partnerów do rozmów. Potrzebują ciągłej stymulacji umysłu. Są oczytane i ciekawe świata, przez co czasem ciężko za nimi nadążyć. Wbrew pozorom lubi zajmować się domem, ale rola gospodyni to dla niej za mało, zawsze znajdzie czas na wyjście do teatru, kina czy na spotkanie ze znajomymi. Umie uczyć się na błędach i również w przypadku błędów innych jest wyrozumiała.

Mężczyzna:

Pan Bliźniak to niezwykle interesująca osoba. Nie tylko pod względem wyglądu – czaru i uroku nie można mu odmówić, ale również pod względem charakteru. Jest on niezwykle błyskotliwy, towarzyski, namiętny i aktywny. Zdaje sobie sprawę ze wszystkich swoich zalet więc jest pewny siebie, ale i łasy na komplementy i uznanie. Lubi podróże, zmiany i ciężko mu usiedzieć w miejscu. Jego partnerka musi więc być wyrozumiała i dać mu wiele swobody – inaczej pod wpływem poczucia uwięzienia ucieknie niczym Piotruś Pan od dorosłości. Jeśli jednak nikt nie będzie chciał zamykać go w klatce – pokaże jaki jest delikatny, serdeczny i pragnący czułości. Od   wyglądu w kobietach bardziej ceni intelekt.

 

strzelecStrzelec (23.11-21.12)

Kobieta:

Kobieta Strzelec to niezwykle interesująca osoba – jest żądna wrażeń i ciekawa świata, nie lubi siedzieć w miejscu a przede wszystkim nie znosi rutyny. Uwielbia ludzi i inteligentne rozmowy a także nieco ironiczny humor. Ma wielkie pokłady optymizmu o nie zraża się drobnymi przeciwnościami losu. Dzięki swojej komunikatywności, szczerości i otwartości ludzie do niej lgną. Szybko się uczy i lubi współzawodnictwo – zarówno na polu sportowym jak i zawodowym. W pracy ma wielkie plany i zwykle w całości je realizuje. Partner nigdy się z nią nie nudzi i czuje się przez nią doceniony, bowiem Pani Strzelec uwielbia sprawiać innym przyjemność.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Strzelca jest idealistą i indywidualistą. Kocha wolność, musi być ciągle w ruchu i w poszukiwaniu nowych doznań oraz nie znosi rutyny. Jest też spontaniczny, energiczny i wesoły. Nie można się z nim nudzić, ale nie można też tłamsić jego potencjału zbytnio go ograniczając. Uwielbia towarzystwo ludzi – bez kontaktu z nimi więdnie jak kwiat. W miłości szuka gotowej na wszystko partnerki a nie kobiety, która mu się podporządkuje. Jest znakomitym partnerem i kochankiem czułym na kobiece wdzięki. Jest też oddany i chce najbliższym zapewnić bezpieczne ale i ciekawe życie.