BANER_TEMPERAMENT

 

 

Baran (21baran.03-20.04)

Kobieta:

Bardzo energiczna, impulsywna i emocjonalna. Często działa zanim pomyśli i kieruje się raczej sercem niż rozumem. Jeśli kogoś zrani swoimi słowami, to nie dlatego, że jest złośliwa lecz szczera i bezpośrednia. Jeśli chcesz z nią dobrze żyć musisz dotrzymać jej kroku i nie przejmować się krytyką z jej strony. No i polubić wyjścia – kobieta Baran nie usiedzi bezczynnie w domu.

Mężczyzna:

Pewny siebie, energiczny i odważny. Prawdziwy samiec alfa przyciągający jak magnes płeć piękną. Jest duszą towarzystwa i lubi stać na piedestale w świetle reflektorów. I rządzić. Należy mu często słodzić, chociaż nie jest to trudne – Baran jest po prostu dobry we wszystkim. Jeśli jednak nie jesteś z natury uległa, to nie jest dobry partner dla Ciebie.

 

Byk (21.04-21.05)

Kobieta:

Wytrwała i pragmatyczna a przy tym bardzo uparta. Niechętnie i rzadko zmienia już podjęte decyzje. Nawet jeśli są błędne i niepotrzebnie traci energię na z góry przegrane sprawy. Jeśli chcesz się z nią związać musisz zaakceptować jej wysokie wymagania wobec siebie i innych, oraz pedantyczną sumienność. Jeśli lubisz działać spontanicznie i masz zamiłowanie do przygód – raczej ze sobą nie wytrzymacie.

Mężczyzna:

Jeśli trzeba byłoby go określić jednym słowem, to najlepszym byłby rozsądek. Byk nie działa pochopnie, jest rozważny i cierpliwy. Ale nie można mylić tego z flegmatycznością. Woli po prostu zrobić coś dokładniej i wolniej niż szybciej i z błędami. Jeśli chcesz z nim dobrze żyć daj mu o siebie zadbać, troszczyć się i nie bądź roztrzepana ani bałaganiarska.

 

bliznietaBliźnięta (22.05-21.06)

Kobieta:

Bliźnięta to znak podlegający żywiołowi powietrza a więc obdarzony lotnym i otwartym umysłem. Kobieta spod tego znaku jest więc bardzo aktywna, energiczna i wesoła. Często przy tym chaotyczna, roztargniona i bałaganiarska. Jeśli chcesz z nią dobrze żyć nie możesz być osobą pedantyczną i musisz bardzo lubić rozmawiać. I przede wszystkim, tak jak ona, nie znosić rutyny.

Mężczyzna:

Towarzyski, wygadany i dowcipny, a przy tym charyzmatyczny. Opowiadanych przez niego historii można słuchać godzinami. Bywa jednak roztargniony i bałaganiarski, rzeczy materialne nie mają dla niego dużego znaczenia. Swoją aparycją i charakterem przyciąga wiele kobiet, jeśli więc chcesz z nim być musisz się na to przygotować. I przede wszystkim go nie zanudzać.

 

rakRak (22.06-23.07)

Kobieta:

Bardzo uczuciowa i wrażliwa. Często zbyt łatwo ulega emocjom i ma skłonność do wpadania w pesymizm. Posiada spokojne usposobienie i sobotni wieczór woli spędzić w domu niż w klubie. Jeśli chcesz ją poderwać musisz pokazać, że tak jak ona cenisz tradycję i rodzinę. No i być osobą zdecydowaną i pewną siebie, która będzie równoważyła spokojny charakter pani Raka.

Mężczyzna:

Jak to Rak, również mężczyzna spod tego znaku zodiaku, wszystko robi wspak. Ma spokojną, miłą i trochę staroświecką naturę i potrzebuje poczucia bezpieczeństwa a udaje nieprzystępnego twardziela. Jest też pracowity i pragnie gromadki dzieci, chociaż i tego nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli chcesz się do niego zbliżyć musisz pokazać, że cenisz rodzinne ciepło i potrafisz zająć się domem.

 

lewLew (24.07-23.08)

Kobieta:

Lwica podlega żywiołowi ognia a więc ma ogromny temperament, jest bardzo energiczna i pełna życia. Ma również bardzo silny i dominujący charakter. Uwielbia słuchać komplementów i być podziwianą, jeśli więc chcesz z nią dobrze żyć, nie szczędź jej pochlebstw. Jeśli poczuje się wyjątkowa i doceniona w związku – przestanie być drapieżną lwicą i zmieni się w czułego kotka.

Mężczyzna:

Ma ogromny temperament i apetyt na życie. Zawsze pragnie czegoś więcej, zarówno pod względem zawodowym, materialnym jak i towarzyskim. Uwielbia być podziwiany i chwalony, ale nie jest egocentrykiem, umie też chwalić innych. Bardzo kochliwy, ale gdy znajdzie tą jedyną jest jej wierny. Jeśli chcesz go zdobyć musisz wznieść się na intelektualne wyżyny i zauroczyć go kobiecością.

 

Panpannana (24.08-23.09)

Kobieta:

Jest bardzo stabilna i obowiązkowa, odpowiedzialna i pracowita. Nie działa szybko lecz dokładnie. Wszystko też analizuje, więc zanim zgodzi się na randkę wszystko będzie musiała przemyśleć. Trzy razy. Jeśli chcesz z nią dobrze żyć musisz liczyć się z tym, że wszystko musi zrobić perfekcyjnie i bywa kapryśna. Wnieś więcej radości w jej życie i pokaż jej, że jest najlepsza.

Mężczyzna:

Jest konsekwentny, stabilny i obowiązkowy. Urzeka raczej logicznym umysłem i perfekcjonizmem niż szalonymi czynami i gestami. Zarówno w pracy jak i w domu wiele wymaga zarówno od siebie jak i innych. Jest schludny i zadbany, wie co w życiu jest naprawdę ważne. Jeśli chcesz z nim dobrze żyć nie nazywaj go ślamazarą i nie rób w jego otoczeniu bałaganu.

 

Wagwagaa (24.09-23.10)

Kobieta:

To kwintesencja kobiecości, pełna uroku i wdzięku. Nigdzie się nie spieszy, woli zrobić doskonały makijaż i się spóźnić niż przyjść na czas ale w nieładzie. Z natury jest raczej spokojna i niekonfliktowa, ale jeśli ktoś ją skrytykuje pokaże pazurki. Jeśli pragniesz wejść z nią w związek musisz podziwiać jej wygląd, ale też okazać jej dużo czułości i czasem skierować ją na właściwe tory gdy nie umie podjąć decyzji.

Mężczyzna:

Spokojny, wrażliwy, czasem nieśmiały. Bardzo dbający o swój wygląd i perfekcyjny, czasem wręcz przesadnie pedantyczny. Nie jest łatwo wyprowadzić go z równowagi, ale gdy to już się uda – zamyka się w sobie. Lubi wygodne i dostatnie życie, goni za pieniędzmi i miłością. Umie czarować kobiety, więc jeśli wydasz mu się interesująca, sam Cię zdobędzie.

 

skorpionSkorpion (24.10-22.11)

Kobieta:

Skorpionica podlega wpływom Marsa, a więc planety, która dodaje siły i odwagi. I te cechy wyraźnie u niej dominują. Co niestety często prowadzi do napięć i konfliktów. Jest też przy tym namiętna i pełna uroku i jak magnes przyciąga mężczyzn. Jeśli chcesz z nią budować związek musisz znieść jej zawziętość i łagodzić jej wybuchy. Jeśli podołasz – pokaże Ci prawdziwą, namiętną i gorącą miłość.

Mężczyzna:

To niespokojny duch i skomplikowany charakter. Jest pełen temperamentu, pomysłów i namiętności, całe życie za czymś biegnie. Ma też skłonność do zarozumiałości i zazdrości, na pierwszym miejscu stawia siebie. Jeśli chcesz z nim dobrze żyć musisz niestety w pewnym stopniu mu się podporządkować – dwa silne temperamenty będą się ciągle ze sobą kłóciły.

 

strzelecStrzelec (23.11-21.12)

Kobieta:

Temperamentu odmówić jej nie można. Ma w sobie wiele energii i entuzjazmu, jest pełna życia, wesoła i dowcipna. Ciągle musi być w ruchu, poznawać nowe osoby, miejsca i przeżywać nowe doznania. Nikt nigdy się z nią nie nudzi a ona sama wręcz tego słowa nie zna. Jest niezależna, jeśli więc chcesz z nią dobrze żyć, musisz dać jej trochę wolności. I powstrzymywać ją przed lekkomyślnymi decyzjami.

Mężczyzna:

Energiczny i pełen entuzjazmu. Potrzebuje ciągłego kontaktu z ludźmi i źle czuje się zamknięty w czterech ścianach. Kocha ruch, szybko zmieniającą się rzeczywistość i potrzebuje wielu wrażeń. Lubi poszukiwać – nowej wiedzy, nowych zainteresowań, często też zapomina o sprawach przyziemnych. Ma wysokie wymagania w stosunku do partnerki, która musi szanować jego wolność i dzielić jego pasje.

 

koziorozecKoziorożec (22.12-19.01)

Kobieta:

Ma bardzo ostrożną i pracowitą naturę. Działa powoli, ale bardzo wytrwale i ambitnie. Lubi organizować i wszystko planować, ale nie poddaje się, gdy coś idzie nie po jej myśli. Jeśli chcesz wejść z nią w związek musisz pogodzić się z jej dominującym charakterem. To ona rządzi, albo przynajmniej tak musi się jej wydawać. Jeśli tak będzie otworzy się i pokaże swoją cieplejszą stronę.

Mężczyzna:

Poważny, pracowity i praktyczny o zdecydowanie spokojnym charakterze. Nigdzie się nie spieszy, działa powoli ale i bardzo ambitnie. Jest niezależny i dokładnie wie czego chce, a przy tym jest mało wylewny, chociaż bardzo namiętny. Jeśli chcesz z nim dobrze żyć nie możesz być typem kobiety w gorącej wodzie kąpanej i powinnaś głośno i wyraźnie doceniać jego wytrwałość i upór.

 

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Kobieta:

Nigdy nie stoi w miejscu. Pragnie zmieniać, ulepszać i wytyczać nowe szlaki – niczym prawdziwa wizjonerka. Często zamiast skupiać się na teraźniejszości za bardzo wybiega w przyszłość. Jeśli chcesz z nią dobrze żyć musisz pokazać swoją błyskotliwość, ciekawość świata i otwarty umysł. Musisz przy tym trzeźwiej niż ona myśleć o tym, co tu i teraz. Przede wszystkim jednak nie może się z Tobą nudzić.

Mężczyzna:

Niezależny, działający nieszablonowo i pragnący odkrywać szeroko pojęte „nowe”. Jest nieco zbyt uparty i skupiony na swoich wizjach i ideach, przez co ma problem z dostrzeżeniem innych. Jeśli chcesz go uwieść musisz być jego muzą inspirującą go w jego działaniach, oraz wspierającą. Nie powinnaś go krytykować i narzucać własnego zdania. W zamian otrzymasz wierność, bezpieczeństwo i harmonię.

 

rybyRyby (20.02-20.03)

Kobieta:

Wrażliwa i altruistyczna – ma spokojne, romantyczne usposobienie i stroni od szalonych przygód. Ma wielką wyobraźnię i niesamowitą intuicję. Wszyscy mogą liczyć na jej pomoc i wyważone rady. Często jest jednak bardzo niezdecydowana – potrzebuje więc kogoś, kto delikatnie ją pokieruje. I zadba o nią, gdyż sama często wyżej ceni dobro innych niż swoje własne.

Mężczyzna:

Momentami nieporadny i wycofany, lekko introwertyczny, ale przede wszystkim bardzo inteligentny i oddany. Trochę z innego świata. Wrażliwy, empatyczny i o spokojnym charakterze, którego uwiedziesz smacznymi potrawami, stabilnością i przejęciem sterów. W zamian zrobi dla Ciebie dosłownie wszystko, gdyż szybko się przywiązuje i bardzo dba o potrzeby partnerki.