Baran (21.03 – 20.04)baran

Dla zodiakalnych Baranów maj nie odbije się głośnym echem w kwestii uczuć. Raczej nie liczcie na pierwsze przedwakacyjne romanse, a już na pewno nie na miłość na całe życie. Skupiać będziecie się raczej na pracy, ta zabierać będzie Wam każdą wolną chwilę. Trzeba liczyć się z odłożeniem planów, swoich miłosnych wojaży, co najmniej do przyszłego miesiąca. Maj – w tym przypadku nie będzie kojarzyć się z miłosnym uniesieniem raczej ciężką i żmudną pracą, z której jednak wyciągniecie odpowiednie korzyści.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Byk (21.04 – 21.05)

Spodziewajcie się przełomu! Wreszcie samotność skończy się w jednej chwili. Być może już od jakiegoś czasu, ktoś spogląda na Ciebie łaskawszym okiem. Praca, szkoła, może ktoś zupełnie obcy? Nie pozostawia wątpliwości fakt, że od jakiegoś czasu daje Ci wyraźne znaki swojego zainteresowania. Oderwij się nieco od codziennych obowiązków, bowiem to one są jednym z powodów Twojej samotności. Rozejrzyj się, prawdopodobnie przechodzisz właśnie obok swojej jedynej szansy! Drugi raz się nie powtórzy

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Bliźnięta bliznieta (22.05 – 21.06)

Jeśli liczysz na to, że maj okaże się dla Ciebie wyjątkowy, że właśnie teraz, Twoja samotność się zakończy to… trudno wyobrazić sobie większe prawdopodobieństwo spełnienia własnych założeń! Wkraczasz w niezwykle korzystną aurę, właśnie teraz zodiakalne Bliźnięta spotykać mogą swoje bratnie dusze. Wszystko przez niezwykle korzystny układ planet, zbliża się okres rewolucyjny pod wieloma względami. Masz wreszcie szansę, złożyć część obowiązków na osoby będące w pobliżu. To pomoże Ci w spełnieniu marzeń!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Rak rak(22.06 – 23.07)

Maj – czas, gdy nasze serca zaczynają pracować przyspieszonym rytmem, kwitnąca przyroda, uśmiechnięci ludzie – to wszystko wpłynie na Twoje życie! Wreszcie, przestaniesz patrzeć jedynie na zakochanych, którzy nie szczędzą sobie okazywania uczuć. Bieżący wpływ planet diametralnie zmieni zarówno nastawienie jak i zwiększy szanse zodiakalnego Raka na rozpoczęcie nowej relacji! Nie zamykaj się jednak na nowe znajomości. Bliżej niż Ci się wydaje znajduje się osoba, z którą przeżyć możesz resztę swojego życia.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Lew (2lew4.07 – 23.08)

Miłość zapuka do Twych drzwi niespodziewanie! Maj – zodiakalne Lwy kojarzyć będą już zawsze z największymi życiowymi zmianami! Masz ogromną szansę na to, by już na początku miesiąca skończyć z samotnością, która dobija Cię od dłuższego czasu. Jeśli nie zlekceważysz znaków dawanych przez kogoś z otoczenia, do końca maja, Wasza znajomość rozwinie się w niespodziewanym tempie. Odpuść nieco imprezowe spotkania wśród znajomych. Przeznaczona Ci osoba próbuje od dawna zbliżyć się, ale peszy ją Twój rozrywkowy tryb życia…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Panna (panna24.08 – 23.09)

Targać będą Tobą sprzeczne emocje. Z jednej strony chęć poznania znaczenia słowa „miłość”, z drugiej wygodne życie singla, bez zobowiązań i większych obowiązków. Uwaga – pojawi się ogromna szansa na to, by zodiakalna Panna podjęła odpowiednią decyzję – miłość – to ona zwycięży, gdy wreszcie na Twojej drodze stanie osoba, która już przymierza się do wykonania tego pierwszego najważniejszego kroku! Spójrz z życzliwością na ludzi z którymi na co dzień współpracujesz, prawdopodobnie, to właśnie wśród nich znajduje się pisana Ci przez los druga połowa…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Waga (24.09 – 23.10)waga

Samotne, zodiakalne Wagi nie powinny spodziewać się spektakularnych zwrotów akcji, rodem z brazylijskiej telenoweli jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Trwać będą raczej w dalszym ciągu intensywne poszukiwania, których rozwiązania nie należy datować na koniec maja. Uda Ci się zawrzeć ciekawą znajomość, ale jej rozstrzygnięcie to odległa droga. Jeśli przejdziesz ją z klasą i zyskasz uznanie w oczach nowej osoby, być może maj wspominać będziesz jako wyjątkowy miesiąc, w którym udało Ci się poznać nową postać.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

skorpion1Skorpion (24.10 – 2.11)

Przestań myśleć ciągle jedynie o sobie, a wreszcie przekonasz się, że jeszcze w maju, możesz zakończyć swoją tułaczkę po świecie w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Wkrótce poznasz wyjątkowo interesującą osobę, od początku dostrzeżesz w niej wiele pozytywnych aspektów. Jeśli postarasz się zacząć słuchać drugiej strony, w Tobie również zacznie zauważać same plusy. Samotność z pewnością nie jest pisana Skorpionom, naprawdę wystarczy odrobinę empatii i wytrwałości. Poszukiwana miłość jest już o krok.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Strzelec (23.11– 21.12) strzelec

Jesteś osobą otwartą, niekiedy spontaniczną. Dzięki temu nie masz problemu, by wykorzystywać nadarzające się okazje do zawierania nowych znajomości. W maju, zodiakalny Strzelec okazji do znalezienia prawdziwej miłości będzie mieć co niemiara. Jesteś na dobrej drodze, by znaleźć tą jedyną osobę i z nią związać swoje dalsze życie. Układ astrologiczny sprawi, że ani przez chwilę nie będziesz się wahać. Doskonale wiesz czego chcesz od życia i dlatego masz pewność odpowiednich wyborów życiowej drugiej połowy.

.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Koziorożec koziorozec(22.12 – 19.01)

Nic nie wskazuje na to, by dla zodiakalnego Koziorożca miały pojawić się jakieś problemy z pogodzeniem zobowiązań wobec najbliższych. W życiu zawodowym możesz spodziewać się wielu sukcesów, to sprawi, że wstąpi w Ciebie zupełnie nowa dawka energii i pomysłów. Jeszcze w maju, dane będzie Ci poznać osobę, która myśli tak jak Ty i tak jak Ty szuka stabilizacji życiowej. Wszystko wskazuje na to, że okaże się to ten jedyny, a więc nie czekaj, atakuj! Jeśli więc chcesz zakończyć wreszcie swoją samotność, weź sprawy w swoje ręce, maj to najlepszy czas!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

wodnikWodnik (20.01 – 19.02)

Maj będzie miesiącem niezwykle udanym, przez co, z Twojej twarzy praktycznie nie będzie znikać uśmiech. Optymizm bijący od Ciebie zwiększy z pewnością zainteresowanie Twoją osobą u płci przeciwnej. Jeśli wahasz się, czy należy wykorzystywać to w walce o miłość – natychmiast przestań! Maj dla zodiakalnych Wodników będzie wyjątkowo korzystny na zawieranie nowych znajomości. Strzała amora trafi w Ciebie o wiele szybciej niż się spodziewasz, a serce zabije do osoby, której byś nigdy Wodniku nie podejrzewał…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

                                                    Ryby (20.02– 20.03)

ryby


Maj będzie dla Ciebie miesiącem odpoczynku! Wreszcie możesz oddawać się błogiemu lenistwu. Z każdym dniem ubywać będzie Ci codziennych obowiązków, co okaże się miodem na Twoje serce. W chwili, gdy naprawdę zaczniesz odpoczywać, będziesz zauważać więcej dokoła, być może Rybo, dostrzeżesz wreszcie osobę, która przygląda Ci się od bardzo dawna! Jeśli pozwolisz mu wykonać pierwszy krok – maj okaże się dla Ciebie początkiem dobrych życiowych zmian.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz