Baran (21.03 – 20.04)baran

Twoje życie emocjonalne w najbliższych dniach będzie układać się pod znakiem ogromnych zmian, możliwe liczne kłótnie i sprzeczki w związku. Dla własnego bezpieczeństwa, dla bezpieczeństwa trwałości związku, zodiakalne Barany powinny powstrzymać się od obietnic i zapewnień. Taka kolej rzeczy utrzyma się przynajmniej przez pierwszą połowę maja. Później nastąpi stabilizacja. Przez większość miesiąca rozwijać będzie się Twoje życie towarzyskie, rozliczne wyjazdy, spotkania integracyjne.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Byk (21.04 – 21.05)

Maj jest idealnym miesiącem na to, by zodiakalne Byki zaczęły wreszcie układać swoje życie. W uczuciach nastąpi długo wyczekiwana harmonia. Pierwsze naprawdę ciepłe dni roku, są idealnym momentem na to, by zacząć planować wreszcie wspólną przyszłość. Zaręczyny, ślub? Czemu nie! Nie musisz obawiać się o nagłą zmianę zdania ze strony ukochanej osoby. Od dłuższego czasu zastanawia się, czemu nadal nie rozmawiacie o tym co będzie kiedyś. Zastanów się jednak, by w jednej chwili nie zniszczyć czyichś nadziei na szczęśliwą przyszłość.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Bliźnięta bliznieta (22.05 – 21.06)

Maj raczej niewiele wniesie w Twój związek. Oczywiście nie ma mowy o rozstaniu, ale nie licz na to, że podejmiecie jakiekolwiek działania, by wreszcie zmienić stan cywilny. Do całej sytuacji przyczyni się przede wszystkim napięta atmosfera w pracy, nie służy Twemu nastrojowi, a co za tym idzie, odbiera radość z obecności ukochanej osoby. Jeśli uda Ci się do końca miesiąca uporać z wszystkimi obciążeniami, w nowym miesiącu masz szanse odpłacić się ukochanej osobie, za to, że pomogła przetrwać Ci ten trudny miesiąc.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Rak rak(22.06 – 23.07)

Dla zodiakalnego Raka, maj będzie wyjątkowym miesiącem. To czas wyjątkowo korzystny dla osób będących w poważnych związkach. Pewne działania ukochanej osoby, utwierdzą Cię w przekonaniu, że na niej możesz polegać zawsze. To bardzo scementuje Wasz związek. Maj nie jest jednak najlepszym miesiącem dla Was na podejmowanie decyzji o zaręczynach czy ślubie, przez niekorzystny układ gwiazd, możesz trafić na „zły dzień” ukochanej osoby i plany legną w gruzach. Wykorzystaj ten czas, raczej na zbliżenie się do ukochanej osoby.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Lew (2lew4.07 – 23.08)


W pierwszej dekadzie miesiąca, możesz spodziewać się przelotnych znajomości, które bardzo mocno zaszkodzą kontaktom z ukochaną osobą. Jeśli mimo uczuć kierowanych do danej osoby, nadal jesteś singlem, możesz przypuszczać, że pod koniec miesiąca ten stan rzeczy się zmieni. Pamiętaj jednak, że natarczywość i brak umiarkowania w staraniu o względy ukochanej osoby, mimo najszczerszych chęci, mogą zniechęcić każdego śmiałka. Zodiakalne Lwy, które żyją miłością platoniczną, wreszcie odnajdą swoją drugą połowę.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Panna (panna24.08 – 23.09)

Za sprawą wpływu planety Mars, ściśle wpływającej na zodiakalne Panny, w maju możesz spodziewać się bardzo trudnego okresu w uczuciach. Panny będące w związkach, powinny mieć się na baczności, by jednym słowem, jednym gestem nie zaprzepaścić długich lat starań o jakość Waszej miłości. Unikaj wielkich imprez, tłumów, bowiem pojawi się osoba, której upór w dążeniu do zbliżenia się do Ciebie może bardzo poważnie zaszkodzić Twej miłości. To nie jest najlepszy miesiąc, choć niewątpliwie dla uczucia jakie Was łączy, warto przetrwać.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Waga (24.09 – 23.10)waga

Maj, ale szczególnie pierwsza jego połowa będzie miesiącem oczekiwania i prób tego, na ile pozwolić możesz sobie w związku z ukochaną osobą. Zodiakalne Wagi będą intensywnie rozmyślać o swojej przyszłości, ale raczej nie zdecydują się, na podejmowanie jakichkolwiek wiążących decyzji… W pewnym momencie, pojawiają się nawet małe wątpliwości co do zasadności związku w którym trwasz, nawet jeśli łączy Was wielka miłość. Pod koniec miesiąca, Twoje uczucia wejdą w fazę stabilizacji. Możesz spodziewać się nagłej poprawy relacji łączących Cię z najbliższymi.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Skorpion (24.10 – 2.11) skorpion1

Skorpionie, w tym miesiącu otworzysz się niespodziewanie bardziej na ludzi będących dokoła. Nie tylko tych, którzy ze względów miłosnych są Ci bliscy. Jeśli dotychczas zdarzało Ci się choć trochę wykorzystywać, nawet nie w złej wierze uczucia bliskiej osoby, teraz, po chwili zastanowienia diametralnie zmienisz swoje podejście. Jeśli podejmiesz jakieś decyzje dotyczące ukochanej osoby, bez wątpienia będą one kierowane dobrem obu stron. Nie podejmuj na pewno decyzji o zerwaniu związku, nawet jeśli pojawią się jakieś trudności. Przez wpływ Wenus, pojawią się takie chwile zwątpienia. Najbliższy czas pokaże Ci, że była to bardzo słuszna decyzja, miłość zacznie rozkwitać na nowo.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Strzelec (23.11– 21.12) strzelec

Jeśli dotychczas w Twoim sercu panował chaos, a w związku ogromna niepewność, to maj, jest idealnym miesiącem do poprawy tego stanu rzeczy. Strzelce w związkach nie mogą kierować się niepewnością. Korzystne połączenie Jowisza i Marsa sprawi, że dochodzić będzie pozytywnie wpływać na podejmowane przez Ciebie decyzje. Strzeż się jednak, przed osobą z otoczenia. Obserwuje Cię od dawna, a jeśli zechce zrealizować swój plan, uratować Twój obecnie trwający związek będzie niezwykle trudno.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Koziorożec koziorozec(22.12 – 19.01) 

Wenus – to planeta miłości. Właśnie w maju, znajdziesz się w jej położeniu! Jej oddziaływanie na zodiakalne Koziorożce sprawi, że czarować będziesz swoją urodą i inteligencją. Uważaj – podczas przebywania w szerszym gronie, możesz znaleźć nowego wielbiciela, a jego działania poważnie mogą zaszkodzić Koziorożcom w związku. Całkiem nieświadomie możesz wejść w niewinny flirt, zastanów się komu podajesz swój numer telefonu. Zadbaj trochę bardziej o drugą osobę, ktoś potrzebuje Twojej pomocy i prawdę mówiąc, zaczyna powątpiewać w słuszność swojej wiary w Twoje dobre serce.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wodnik (20.01 – 19.02) wodnik

Ten miesiąc diametralnie zwiększy Twój sentyment do przeszłości. Przypomnisz sobie o dawnych znajomych, o tych którzy w przeszłości coś dla Ciebie znaczyli. Maj będzie miesiącem niespokojnym, zodiakalne Wodniki mogą mieć problem z koncentracją i podejmowaniem decyzji. W tych najważniejszych lepiej będzie zdać się na ukochaną osobę. Jeśli jednak przesadzisz z opowiadaniem o tym co było kiedyś, Wasza miłość może okazać się zbyt słaba, by druga strona to wytrzymała. Miej się na baczności, na szczęście pod koniec miesiąca, wszystko zacznie wracać do normy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Ryby (20.02– 20.03) ryby

Rybo, maj przyniesie Ci wiele pozytywnych chwil, dzięki staraniom bliskiej Ci osoby. Bez wątpienia w maju zaznasz więcej miłych wrażeń i uśmiechu na co dzień, niż było to w poprzednich miesiącach czy latach. Osoba, która dziś jest przy Tobie blisko, nawet w tych złych momentach prawdopodobnie jest tą, z którą warto wiązać swoje dalsze życie. Koniec maja, to idealny czas, by wykonać „kolejny krok” w Waszym związku. Być może zaręczyny okażą się już tylko kwestią czasu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz