Czujesz, że w Twoim związku zaczyna powiewać nudą? Zastanawiasz się, czemu Twoja druga połówka zaczęła oddalać się od Ciebie i traktować Wasze relacje bardziej przyjacielsko? Cóż, a może po prostu chcesz zdobyć serce osoby na której Ci zależy? Nie można było trafić lepiej! Każdy znak zodiaku ma przypisane sobie preferencje, wystarczy jeden malutki krok, by otworzyć jego serce na siebie i wejść w jego życie z pełną siłą!

 

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Kobieta:

Zodiakalny Wodnik to wymagająca „bestia”. Nie zadowoli się zwykłym schematem jak kwiatki, niedzielny obiad u mamusi, a po roku zaręczyny. Zanim zdobędziesz sto procent jej uznania musisz wykazać się pomysłowością. Nie próbuj nawet proponować jej teatru czy opery, dla niej to nuda dla sztywniaków. Wyjście na koncert popowy pomoże jej odpocząć od trudów dnia codziennego i zresetować swój umysł. Nie należy może do najbardziej romantycznych istot na świecie, ale potrafi docenić znaczenie słowa „KOCHAM”. Mów jej to częściej niż dotychczas, bo czuje się zaniedbywana. Ale uwaga – nie popadaj ze skrajności w skrajność.

Mężczyzna:

Zodiakalnego Wodnika zadowoli wszystko, co postrzegane jest jako męskie. Zabawki dla dużego chłopca? Czemu nie! Uwielbia majsterkować, a przy tym odpoczywa. Jeśli dasz mu trochę czasu dla siebie, na pewno zapomni o problemach, a w domu przestanie jedynie zrzędzić. Pozwól mu wyjść ze znajomymi, ale kontroluj, wbrew temu co myślisz, lubi czuć nad sobą kontrolę, czasami brak mu „matczynej opieki”.

 

rybyRyby (20.02-20.03)

Kobieta:

Na co dzień spokojna, ułożona, stateczna kobieta, ale w sypialni prawdziwy demon. Daj jej swobodę decydowania, a przekonasz się, że nie jednym Cię zaskoczy. Chcesz zrobić coś, czego się nie spodziewa? Zaproponuj kilka nowych miłosnych trików. Któż powiedział, że łóżkowe igraszki mają kończyć się po określonym upływie czasu? Cała noc przed Wami, wysil umysł i nie wstydź się proponować. Trochę pikanterii na pewno nie zaszkodzi, a sprawi, że będziecie sobie bliżsi.

Mężczyzna:

Zawsze dla niego najważniejsza była miłość, nie interesowały go spotkania ze znajomymi, to typ raczej domatora. Jeśli chcesz zaskoczyć go swoją twórczością, zorganizuj mały wypad za miasto. Nie muszą być to od raz piękne mazurskie jeziora, kawałek trawki, kocyk i minimum spokoju. Któż wie, co może się jeszcze wydarzyć podczas wspólnej podróży, świeże powietrze i brak obcych dokoła odświeży jego najgłębiej skrywane marzenia… Jeśli będziecie mieć sto procent pewności, że jesteście zupełnie sami, nie mów mu „nie”. To będzie dla Was dodatkowy bodziec, nowe doznania.

 

Baran (21baran.03-20.04)

Kobieta:

Kobiety którym patronuje zodiakalny Baran uwielbiają odkrywać nowe rzeczy, ale szybko się nudzą. Związek z nimi nie należy do najłatwiejszych, bo ileż można zaskakiwać ją czymś nowym… Jeśli brakuje Ci pomysłu, co możesz zrobić, by doceniła Twoje starania zdecyduj się na drobny upominek… Co jej kupić? Jak każda kobieta uwielbia błyskotki. Nie musisz obdarowywać jej diamentami, ważne żeby widziała, że myślisz o niej nie tylko w chwilach gdy czegoś od niej oczekujesz…

Mężczyzna:

Nie jest nader trudno zadowolić zodiakalnego Barana. Liczy się dla niego dobra zabawa, nie koniecznie ta wiążąca się z dużymi wydatkami. Zorganizuj w tajemnicy przed nim małe plenerowe spotkanie ze znajomymi. Grill w towarzystwie zaufanych osób, głośna muzyka i co najważniejsze – Twoje towarzystwo będą dla niego największą nagrodą. Kiedy tylko zostaniecie sami, możesz być pewna, że odwdzięczy Ci się najlepiej jak będzie potrafił, to może być najlepszy prezent dla Was obojga.

 

Byk (21.04-21.05)

Kobieta:

Kobiety spod zodiakalnego Byka od zawsze wolały brać niż dawać. Właściwie można powiedzieć, że przywykły do tego, że to od nich się oczekuje nie dając nic w zamian… Zaskocz ją! Pokaż, że jej również od życia wiele się należy. Zorganizuj piękną kolację, nie koniecznie przy świecach, ale sam na sam. Nie musisz stawiać na wykwintne dania, niech będzie skromny wieczór, ale taki, gdzie nie musi martwić się o nic. Cicha muzyka w tle, a na deser, mnóstwo namiętności w Waszej sypialni… Nic tak nie odpręża jak namiętny wieczór z ukochanym. Zadbaj o jej potrzeby, ten jeden raz nie skupiaj się, aż tak bardzo na sobie.

Mężczyzna:

Mężczyźni z tego znaku to urodzeni kochankowie, jak zapewne sama zauważyłaś, nigdy nie ma dość… Jeśli chcesz go zaskoczyć postaw na łóżkowe nowości. Dodatkowym Twoim atutem będzie piękna erotyczna bielizna, która podziała na jego zmysły. Nie ma wątpliwości, że na co dzień ma z Tobą raj, ale od dłuższego czasu zastanawiał się co zrobić, by przekonać Cię do kilku łóżkowych innowacji…

 

bliznietaBliźnięta (22.05-21.06)

Kobieta:

Nie musisz kombinować na siłę, żeby ją zaskoczyć. Najważniejsze dla niej jest to, by czuła Twoja bliskość i przywiązanie… Dobrym pomysłem jest wspólny wyjazd do rodziny, kiedy zobaczy, że tak jak ona myślisz poważnie o Waszym związku będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie. Podczas wspólnego wyjazdu zaskocz ją drobnym upominkiem od serca, nic wielkiego, drobny łańcuszek z Waszymi inicjałami. Uwielbia takie drobne oznaki przywiązania.

Mężczyzna:

Sam szuka i nie wiadomo czego. Twoja w tym głowa, by znalazł coś, co wzbudzi w nim duże emocje. Nigdy nie uciekał przed wyzwaniami i nie inaczej będzie tym razem. Paintball w gronie przyjaciół to wspaniały pomysł, po raz kolejny będzie mógł udowodnić swoją wyższość nad innymi. Nie możesz liczyć na to, że spędzicie całe życie w domu, musisz nieco dostosować się do jego zainteresowań.

 

rakRak (22.06-23.07)

Kobieta:

Kobiety z natury są wstydliwe i nie potrafią określić się w sprawach łóżkowych. Inaczej jest jednak w przypadku zodiakalnego Raka. Najważniejsza dla niej jest dobra zabawa i gwarantuję – nie raz to Ty będziesz mieć problemy z pokonaniem barier które Ci wyznacza. W partnerze widzi przeważnie skrytego, człowieka który nie potrafi spełniać erotycznych pragnień. Jeśli chcesz ją zaskoczyć, ten jeden raz spróbuj być podległy jej marzeniom. Oczywiście musisz pokonać pewne osobiste bariery, ale kiedy ona poczuje się spełniona, Ty również wpłyniesz do krainy rozkoszy.

Mężczyzna:

Z zodiakalnym Rakiem najlepiej jest stosować metodę małych kroków. Nie jest osobą nadmiernie wylewną w uczuciach, ale gdy widzi, że druga strona zaczyna zbliżać się do niego natychmiast łamie swoje wszystkie obawy. Dużą niespodzianką dla niego będzie zaproszenie na kolację w restauracji… Dziwne? A czemu? Złamcie utarte konwenanse rodem z lat 80tych. Wszyscy mamy równe uprawnienia, masz prawo zabrać swego ukochanego do restauracji, na pewno to doceni!

 

koziorozecKoziorożec (22.12-19.01)

Kobieta:

Nie ma bardziej uczuciowych istot niż kobiety zodiaku Koziorożca. Nie lubią drogich prezentów, liczą się dla nich tylko drobne dowody miłości. Jeśli chcesz ją zaskoczyć, nie inwestuj w drogą biżuterię, nie wyszukuj podróży za granicę. Zrób jej niespodziankę, zabierz w krótką podróż, tam gdzie się poznaliście. Będzie to dla niej idealne odświeżenie tego, co niegdyś sobie obiecaliście.

Mężczyzna:

To koneser kobiecego piękna! Piękna podkreślanego seksowną bielizną. Zaskocz go swoim podejściem do spraw łóżkowych, podkreśl swoje atuty, przygotuj się na długą noc, bowiem gdy tylko ujrzy Cię w takiej postaci, nie da spokoju do samego rana. Od dawna marzyła mu się tak namiętna noc, do tej pory nie wychodziło, do dziś. Przejmij inicjatywę, on tego potrzebuje.

 

lewLew (24.07-23.08)

Kobieta:

Dla kobiety Lwa liczy się tylko to co nowe. Nie dziwne zatem, że związek z nią to pasmo ciągłych poszukiwań… Uwielbia podróżować, ma swoje plany i choć na razie zostają one w sferze marzeń, to w głębi serca liczy, że uda się jej je zrealizować. Największą niespodzianką będzie dla niej podróż jej życia! Nie jest to tania wycieczka, ale warto – gwarantuję, że gdy spełnisz jej marzenie, nigdy nie pożałujesz.

Mężczyzna:

Choć na co dzień wydaje się być twardy, to w głębi duszy jest zagubionym mężczyzną potrzebującym silnej kobiety potrafiącej dominować nad nim. Nie powie Ci tego wprost, choć miłym zaskoczeniem byłaby dla niego zmiana ról w łóżkowych igraszkach. Pokaż mu swoją prawdziwą twarz, spełnij jego marzenia o pięknej kobiecie dominującej nad jego rozchwianym ego!

 

Panpannana (24.08-23.09)

Kobieta:

Spełnienie fantazji zodiakalnej Panny nie należy do najłatwiejszych zadań. To kobiety wyjątkowo wymagające zwłaszcza jeśli chodzi o spełnienie jej erotycznych zachcianek. Nie zaspokoi się zwykłym 15-minutowym seksem, chce poczuć wreszcie, że ma u swego boku prawdziwego kochanka. Choć nie mówi tego wprost – marzy jej się kilka pikantnych nocy u boku ukochanego. Zaskoczysz ją na pewno pomysłem na włączenie w zabawy kilku pomocnych zabawek. Nigdy ic nie stosowała, choć niejednokrotnie zastanawiała się jak wprowadzić je w życie.

Mężczyzna:

Chcesz zaskoczyć zodiakalną Pannę? Nie stoisz przed łatwym zadaniem. Cóż, mężczyźni urodzeni pod tym znakiem przyzwyczajeni są do tego, że mają dar przyciągania kobiet. Jeśli jednak już udało Ci się zwrócić jego uwagę na sobie, zaspokojenie jego zachcianek może okazać się karkołomnym zadaniem. Zaskocz go oryginalnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Nocny seans w kinie dla prawdziwych mężczyzn. To jest to, czego mu potrzeba!

 

Wagwagaa (24.09-23.10)

Kobieta:

Zodiakalne Wagi uwielbiają adrenalinę, przyspieszony oddech i mocniejsze bicie serca to coś, co wyzwala w nich prawdziwą naturę. Na co dzień nie mają zbyt wielu okazji, by realizować się w swojej pasji. Zaproponuj jej wspólnie spędzony aktywny weekend, skok na bungee, to coś o czym od zawsze marzyła. Brakowało jej odwagi, postaw ją przed faktem dokonanym, na pewno doceni Twój spontaniczny pomysł.

Mężczyzna:

Gdy na co dzień człowiek skupia się na pracy, żyje pod presją czasu i stawianych przed nim zadań, potrzebuje chwilami małego resetu. Nie inaczej jest w przypadku zodiakalnej Wagi, która wbrew temu co pokazuje swoim zachowaniem potrzebuje regeneracji w ciszy i spokoju. Zabierz go na łono natury, spędzone kilka godzin w lesie podczas grzybobrania z jednej strony da mu upragnioną pauzę od codzienności, z drugiej bardzo zbliży Was do siebie.

 

skorpionSkorpion (24.10-22.11)

Kobieta:

Kobiety uwielbiają zakupy, to powszechnie znana prawda. Największym ich problemem są mężczyźni, którzy nie przepadają, za niedzielnymi wizytami w centrach handlowych. Zrób wyjątek dla swojej ukochanej, zabierz ją na wielkie zakupy, udowodnij, że tak jak ona dla Ciebie jest w stanie zrobić wszystko, Ty również jesteś w stanie poświęcić się dla niej. Bez wątpienia doceni to.

Mężczyzna:

Twój mężczyzna docenia najmniejsze oznaki zainteresowania. Nic nie przysparza mu większej radości jak najmniejsze nawet oznaki Twojego zainteresowania. Zaskocz go spontanicznym wypadem na miasto. Nie mówi o tym, ale brak mu kontaktu z przyjaciółmi. Pozwólcie sobie na odrobinę relaksu we dwoje.

 

strzelecStrzelec (23.11-21.12)

Kobieta:

Kobiety którym patronuje zodiakalny Strzelec uwielbiają relaks. Po ciężkim dniu w pracy, po wielu intelektualnych wysiłkach marzą tylko o jednym – o odpoczynku. Zaskocz swoją ukochaną romantyczną kąpielą z płatkami róż. Po niej zrób jej cudowny, odprężający masaż z elementami erotycznymi. Po takich cudownie spędzonych kilku godzinach odda Ci całą siebie bez reszty.

Mężczyzna:

Zodiakalny Strzelec to mężczyzna silnie dbający o kondycję fizyczną. Wysiłek i godziny spędzane w biegu, na siłowni to dla niego najlepsza rozrywka. Bez wątpienia wielkim zaskoczeniem dla niego będzie propozycja wspólnego spędzania aktywnie czasu. Zbliż się do niego, pobiegajcie razem. Kiedy zauważy, że podzielasz jego zainteresowania, doceni to, z przyjemnością również dla Ciebie będzie robić wszystko.