strzelecStrzelec 23.11-21.12

Kobieta:

Kobieta spod znaku Strzelca bardzo rzadko podchodzi do kwestii zbliżenia intymnego w sposób emocjonalny. Traktuje je raczej jako sport czy też drogę do zaspokojenia swoich potrzeb. Posiada duży, seksualny temperament i nie boi się eksponować swojej kobiecości – sex przy zapalonym świetle czy też świetle dziennym na pewno jej nie zawstydzi. Często pozwala partnerowi jako pierwszemu osiągnąć ekstazę, wówczas pieści się sama na jego oczach lub oczekuje jego pieszczot, które pozwolą jej szczytować. Mężczyzna, który chce ją zaspokoić na pewno musi być gotowy na eksperymenty. Sex tylko w sypialni lub zbliżenia bez urozmaiceń prędzej czy później zbudzą kobietę Strzelca i sprawią, że zacznie szukać wrażeń gdzie indziej. Jeśli jesteś w związku z kobietą spod tego znaku zadbaj o wrażenia – sex na plaży, w lesie lub w aucie pozwoli podtrzymać żar wzajemnego pożądania.

Mężczyzna:

Samotny Strzelec uwielbia przygody. Często zdarza się, że zmienia partnerki jak rękawiczki i uchodzi za mężczyznę, który stroni od stałych relacji. Lubi mocne wrażenia i elementy zaskoczenia w łóżku. Kiedy kocha, uspokaja się. Sex wówczas staje się dla niego ważny ale nie najważniejszy. Strzelec, który znajdzie swoją drugą połówkę jest w stanie wytrwać przy jej boku nawet pomimo braku zgrania w sypialni. Uwielbia obdarzać partnerkę pieszczotami, szczególnie z wykorzystaniem swojego zwinnego języka. Jeśli jesteś w związku ze Strzelcem i nie chcesz, aby zaczął szukać przygód na boku pamiętaj o zaskakiwaniu go w sypialni. Wymyślna bielizna, udawanie pielęgniarki lub sprzątaczki w kusym ubranku sprawią, że nie będzie widział poza Tobą świata. Od czasu do czasu warto także zapewniać Strzelcowi masaże, które wprost ubóstwia.

skorpion1Skorpion 24.10 – 22.11

Kobieta:

Niezwykle trudno wyczuć jej nastrój. Sygnały, które wysyła do mężczyzn są bardzo subtelne, niemal niedostrzegalne. Kobieta spod znaku Skorpiona rzadko mówi wprost na co ma ochotę. Partner, który chce ją zadowolić będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i odkrywać, co sprawia jej największą przyjemność za pomocą metody prób i błędów. Zazwyczaj pruderyjna, kobieta Skorpion nie lubi zbyt odważnych pieszczot czy obnoszenia się z uczuciami. W łóżku stonowana, często nieśmiała – otworzy się dopiero przy partnerze, którego szczerze pokocha. Miłość to klucz do jej serca. Wzajemne oddanie jak i poczucie bezpieczeństwa są jej niezbędne aby szczerze czerpać radość z intymnych zbliżeń. Nie oznacza to jednak, że w sypialni lubi nudę. Owszem, obędzie się bez ciągłych niespodzianek ale z drugiej strony partner, który chce podtrzymać namiętność w sypialni musi zadbać o element zaskoczenia. Szampan i truskawki skutecznie pobudzą fantazję Pani Skorpion.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Skorpiona to urodzony wojownik. Uwielbia wyzwania i trudne do wykonania zadania. Kobieta, która jako pierwsza okaże mu zainteresowanie lub przedwcześnie odda się mu w sypialni znajdzie się na straconej pozycji. Mężczyźni spod znaku Skorpiona mają to do siebie, że jako jedni z nielicznych w pierwszej kolejności pragną poznać  kobietę, rozsmakować się w jej charakterze jak i upodobaniach. Seks jest dla nich ważny ale nie najważniejszy. Skorpion potrafi związać się z kobietą i trwać przy jej boku nawet pomimo zgrania w sypialni. Niezwykle czuły i opiekuńczy, gdy kocha uczyni wszystko aby jego druga połówka była szczęśliwa. Kiedy już uda Ci się zdobyć jego serce uważaj, aby nie zapanowała pomiędzy Wami rutyna. Skorpion pragnie mieć u swego boku kobietę, która cały czas będzie go rozkochiwać w sobie na nowo, fascynować i poszerzać jego horyzonty – także w sferze intymnej.

wagaWaga 24.09 – 23.10

Kobieta:

Waga często postrzegana jest jako kobieta idealna. Jest subtelna, delikatna, posiada wrodzony wdzięk a często także i niezwykłą urodę. Roztacza wokół siebie aurę tajemniczości, która niejednemu mężczyźnie jest w stanie zawrócić w głowie. Uwielbia flirtować, uwodzi, by zaraz potem udawać niedostępną. Seks odgrywa w jej życiu ważną rolę. Często zresztą o nim fantazjuje i choć zdarza się jej wyobrażać sobie seks z brutalem chętniej odda się delikatnemu kochankowi. By jej dogodzić pamiętaj o długiej grze wstępnej, namiętnej, nieśpiesznej. Jako estetka Waga uwielbia mężczyzn o nienagannej sylwetce, najchętniej umięśnionych. Patrzenie na nagie, męskie, wysportowane pośladki sprawia jej nie lada przyjemność. Sama zresztą także bardzo chętnie eksponuje swoje wdzięki. Kobieta spod znaku Wagi nie boi się wyzwań i chętnie spełni każdą łóżkową fantazję mężczyzny o ile uda się mu wcześniej zdobyć jej serce.

Mężczyzna:

Choć mężczyzna spod znaku Wagi posiada zazwyczaj wątłą sylwetkę nie można mu odmówić talentu do uwodzenia. Flirciarz, dusza towarzystwa wie jak zdobywać i co robić, aby kobieta nie mogła przestać o nim myśleć.  Choć nie stroni od jednorazowych przygód z pięknościami do stałego związku poszukuje raczej kobiety z którą będzie miał o czym rozmawiać. Wówczas stawia potrzeby partnerki ponad swoje własne. Chętnie dokształca się w temacie seksualności, czyta poradniki, chętnie studiuje kamasutrę – wszystko to w imię przyjemności i zadowolenia ukochanej. Nie wstydzi się nagości ale jego zmysły silniej pobudza seks przy zgaszonym świetle. Uwielbia czuć pod palcami skórę i kształty kobiety – wówczas silniej pobudza swoją wyobraźnię i angażuje w to, co aktualnie rozgrywa się w łóżku. Jeśli znajdzie partnerkę z która zgra się w kwestiach intymnych staje się najwierniejszym kochankiem.

pannaPanna 24.08 – 23.09

Kobieta:

Kobiety spod znaku Panny bywają wybitnie niedostępne. Do perfekcji wręcz opanowują zwodzenie mężczyzny za nos. Panna odbiera seks  na poziomie rozumu, rzadziej serca. Lubuje się w klasycznych pozycjach a sam akt zbliżenia ma za coś naturalnego, za potrzebę czy też zachciankę, którą należy zaspokoić. Choć Panna nie stroni od zbliżeń seks sam w sobie czy też częstotliwość jego występowania schodzi na drugi plan. Najważniejsze jest dla niej porozumienie z partnerem, zgodność charakterów jak i wspólne życiowe cele. Panna wybiera mężczyzn pragmatycznych i stanowczych  Na pewnym etapie związku seks ma stać się jedynie miłym dodatkiem. Do szczęścia potrzeba jej jednak pieszczot, pocałunków i przytulania na które zawsze można z jej strony liczyć i których oczekuje od drugiej połówki.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Panny jest nastawiony na potrzeby partnerki. Stonowany, preferuje klasyczne pozycje ale nie odmówi udziału w łóżkowych eksperymentach o ile z taką propozycją wyjdzie jego ukochana. Jest otwarty na nowości, sam zresztą chętnie czyta erotyczne poradniki i studiuje z zaciekawieniem kamasutrę. Nie pokaże tego jednak od razu ponieważ Pan Panna działa dopiero wtedy, kiedy ma zielone światło ze strony kobiety. Dosyć nieśmiały, rozkręca się i nabiera pewności siebie pod wpływem komplementów. Chwal jego umiejętności i mów głośno czego Ci potrzeba a na pewno nie zaznasz przy jego boku łóżkowego rozczarowania. Jako pragmatyk na pierwszą wspólną noc zabierze ze sobą szczoteczkę do zębów i upewni się, że dobrze nastawił budzik, żeby przypadkiem nie zaspać do pracy. Mężczyzna spod znaku Panny uważa seks jedynie za dopełnienie związku.


lewLew 24.07 – 23.08

Kobieta:

Kobieta Lew to prawdziwa kusicielka. Czarująca, uwodzicielska, pewna swoich wdzięków, często przebiera w mężczyznach jak w rękawiczkach. Nie można o niej powiedzieć, że jest stała w uczuciach. Zanim natrafi na mężczyznę, którego pokocha całym sercem chętnie oddaje się przygodom na jedną noc. Temperamentna, łasi się niczym kocica i bardzo źle znosi słowa krytyki. Najczęściej wybucha wówczas, obraża się, trzaska drzwiami, wychodzi i bywa, że już nigdy nie wraca. W łóżku jest niezwykle energiczna, otwarta na eksperymenty i gotowa, aby spełniać fantazje. Sama mówi głośno o tym, czego jej potrzeba i nie wstydzi się nagości. Lubi komplementy i stanowczych mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą. Partner, który chce zatrzymać przy sobie Lwice musi jej zapewniać niespodzianki w sypialni i zadbać o coraz to nowsze doznania. Butelka markowego szampana i truskawki zawsze powinny być w pogotowiu.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Lwa to kochanek niemal idealny. Temperamenty o wybujałym ego, zawsze dostaje to, czego chce. W sypialni nie można mu odmówić fantazji. Często przejmuje tu pałeczkę dowodzenia, demonstruje swoje umiejętności i z zadowoleniem obserwuje reakcje partnerki. Choć w sypialni lubi sobie pozwolić naprawdę na wiele nigdy nie robi niczego wbrew kobiecie, wręcz uzależnia to, co się wydarzy od jej nastroju. Lew, szczególnie w młodości lubi przebierać w partnerkach. Nie stroni od przygód na jedną noc i przelotnych znajomości. Gdy zdecyduje się na stały związek jego partnerka musi zadbać o ciągłe podsycanie płomienia wzajemnego pożądania. Stały repertuar wzajemnych igraszek prędzej czy później zadecyduje o tym, że znudzony Lew zacznie szukać wrażeń w innym miejscu. Praw mu komplementy, zaopatrz się w kilka kompletów erotycznej bielizny i zaskakuj go coraz to nowymi pieszczotami a pozostanie wierny do grobowej deski.

rakRak 22.06 – 23.07

Kobieta:

Kobieta Rak to istota niezwykle nieśmiała. Introwertyczka, skromna, rzadko mówiąca o swoich potrzebach, marzy po cichu o romantycznym kochanku. Nie lubi mężczyzn przesadnie silnych oraz agresywnych. Stroni od osób władczych i głośnych.  Musi minąć naprawdę wiele czasu, zanim zdecyduje się z kimś pójść do łóżka. Wstydliwa, unika obnażania swoich wdzięków przy świetle. Dopiero chwile intymne spowite ciemnością pozwalają się jej odprężyć i oddać w pełni swojemu kochankowi. Ma bardzo wrażliwe ciało i uwielbia długą grę wstępną. Już same pieszczoty piersi są w stanie doprowadzić ją do ekstazy. Nigdy nie udaje swoich doznań i w łóżku niekiedy staje się bardzo głośna. Stroni od udziwnień, od wymyślnych pozycji rodem z kamasutry woli te klasyczne, choć podoba się jej także gdy partner jest z tyłu. Warto pamiętać, że dla kobiety spod znaku Raka seks ma ogromne znaczenie. Nie uznaje ona przygód na jedną noc.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Raka bywa w sypialni nieco powściągliwy. Ponieważ seks traktuje na poziomie emocjonalnym miewa w życiu niewiele partnerek ale za to gdy kocha, pozostaje wierny. Na pewno nie zwiąże się z kobietą o doświadczeniu seksualnym większym niż jego własne. Lubi analizować różne sytuacje, często podczas zbliżeń z kobietą zastanawia się jak wypada na tyle jej dawnych kochanków o ile ta była w przyszłości związana z kimś innym. Lubuje się w klasycznych pozycjach i bywa, że stres odbiera mu przyjemność z seksu. Można go skutecznie ośmielić i odprężyć prawiąc komplementy i zapewniając o swojej miłości. Rak uwielbia długie gry wstępne i chętnie obdarza partnerkę pieszczotami przy użyciu palców. Ogromną przyjemność sprawiają mu masaże zarówno te intymne jak i całego ciała. Jeśli chcesz zadowolić Raka możesz zafundować mu pieszczoty z użyciem olejków eterycznych, które Rak uwielbia.

bliznietaBliźnięta 22.05 – 21.06

Kobieta:

Dla kobiety spod znaku Bliźniąt seks nie jest tematem tabu. Uwielbia o nim rozmawiać, opowiadać o swoich podbojach,doświadczeniach jak i odkryciach. Chętnie eksperymentuje, poszukuje informacji, które pozwolą jej zwiększyć własne doznania a swoje fantazje zawsze prędzej czy później zawsze wprowadza w życie. Pomiędzy seksem a miłością stawia grubą kreskę. Oznacza to tyle, że chętnie pójdzie z kimś do łóżka pomimo braku zaangażowania emocjonalnego. Bywa, że miewa wielu partnerów. Zwiąże się tylko z mężczyzną silnym, który wzbudza u niej szacunek, ma swoje zdanie a jednocześnie jest w stanie dotrzymać jej korku na poziomie seksualnego temperamentu. Nie wstydzi się nagości, wręcz przeciwnie dumnie eksponuje swoje wdzięki. Gra wstępna jest dla niej ważna, ale nie lubi gdy trwa ona zbyt długo. Pani Bliźniak ma bardzo wrażliwy słuch, jęki rozkoszy partnera to do niej największy afrodyzjak.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to klasyczny zdobywca. Uwielbia flirtować, zabiegać o kobietę, uwodzić ją. Gdy jednak dostanie to, czego oczekiwał a więc loduje z nią w łóżku najczęściej traci zainteresowanie. Wyrusza wówczas w świat w poszukiwaniu nowych zdobyczy. Seks traktuje jako egoistyczne doznanie, skupia się na sobie i na własnej przyjemności, rzadko zważając na zadowolenie partnerki. Nie jest fanem gry wstępnej. Jego zbliżenia z kobietami są zazwyczaj krótkie, często dosyć agresywne, przepełnione jego siłą. Lubi gdy zbliżenie jest ostre i konkretne. Nie wstydzi się nagości. Wręcz przeciwnie, oglądanie aktu zbliżenia sprawia mu przyjemność, dlatego uwielbia patrzeć na wijącą się pod jego męskością kobietę lub po prostu patrzy na swoje odbicie w lustrze. Często oddaje się fantazjom erotycznym, podczas których bardzo się podnieca. Duży temperament decyduje o tym, że potrzebuje partnerki która lubi często uprawiać seks.

bykByk 21.04 – 21.05

Kobieta:

Pani Byk uwielbia być zdobywana. Niezwykle zadbana, zawsze nienagannie ubrana i w starannie wykonanym makijażu flirtuje i żartuje z mężczyznami nie dając po sobie jednak poznać, co tak naprawdę czuje. Jedynie nieliczni i najbardziej wytrwali będą w stanie zobaczyć ją w akcji w sypialni. Skora do spełniania fantazji sama także nie jest typem świętoszka. Uwielbia długą grę wstępną i miłosne igraszki. Chętnie odwdzięcza się pieszczotami oralnymi ale tylko wówczas, gdy widzi zaangażowanie mężczyzny. Nie w jej stylu są przygody na jedną noc. Pani Byk pójdzie do łóżka z mężczyzną tylko wtedy, kiedy coś do niego czuje. W życiu najważniejsze jest dla niej poczucie bezpieczeństwa, a zatem poszukuje mężczyzny silnego i statecznego. Bardzo chętnie uprawia seks codziennie ale tylko wtedy, gdy jest w stałym związku. Uwielbia błyskotki i seksowną bieliznę, która nakręca jej wyobraźnie i rozbudza podniecenie.

Mężczyzna:

Dla mężczyzny spod znaku Byka seks jest niezwykle ważnym elementem związku. Samotny Byk potrafi radzić sobie bez zbliżeń z kobietami, czekając cierpliwie na to, aż na jego drodze stanie właściwa osoba. Kiedy już do tego dojdzie pokazują co w nich drzemie. To niemal idealni kochankowie, którzy w mig odgadują nastrój partnerki. Byk potrafi być delikatny, innym razem bardziej brutalny. Uwielbia obdarzać partnerkę pieszczotami, sam także chce być masowany i pieszczony. Jego fantazja nie zna granic. Często wychodzi z inicjatywą wypróbowania nowych pozycji ale nie nalega, gdy partnerka nie ma na coś ochoty. Jego podniecenie skutecznie podkręci erotyczna bielizna oraz seksowne pończochy. Byk lubi kochać się w półmroku, wówczas uruchamia swoją wyobraźnię w tym samym zwiększa swoje doznania. Jeśli znajdzie kobietę o zbliżonym temperamencie pozostaje wierny i nie szuka przygód na boku.

baranBaran 21.03 – 20.04

Kobieta:

Kobieta spod znaku Barana nie postrzega tematu seksu za tabu. W zaufanym gronie z przyjemnością opowiada o swoich podbojach i przygodach. Zawieranie znajomości z mężczyznami przychodzi jej z łatwością. Posiada naturalną energię przyciągania płci przeciwnej. Zazwyczaj zadbana, kobieca i odważna, chętnie flirtuje, uwodzi i przejmuje inicjatywę, tak w rozmowie jak i w sypialni. Lubi dominować, co może nie pasować każdemu mężczyźnie. Jej temperament okiełzna jedynie partner w typie macho, który będzie potrafił postawić na swoim. Zamiast tracić czas na grę wstępną kobieta Baran woli od razu przejść do konkretów. Zdarzają się jej przygody na jedną noc, ponieważ nie łączy seksu z zaangażowaniem emocjonalnym. Jeśli już znajdzie się mężczyzna, który zawładnie sercem kobiety spod znaku Barana musi on pamiętać, że rutyna w sypialni prędzej czy później doprowadzi do zdrady ze strony temperamentnej partnerki.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Barana traktuje seks jako okazję do sprawdzenia swojej męskości. Zamiast poddać się chwili i dać się ponieść namiętności wciąż zastanawia się, czy aby na pewno stanie na wysokości zadania. Seks często wyzwala w nim agresję, zamiast delikatnych pieszczot serwuje partnerce nerwowe podgryzanie i ciągnięcie za włosy. A wszystko to, ze stresu. Podobnie jak kobieta spod znaku Barana także i Pan Baran nie uznaje gry wstępnej. Kobieta, która wiąże z nim poważne plany a nie chce, aby ich sypialnia zamieniła się w pole walki musi wiedzieć, że da się to zmienić poprzez… komplementy. Pochwal jego męskość, mów mu o tym, jak bardzo jest atrakcyjny i jak na Ciebie działa a podda się Twoim sugestiom i stanie się delikatniejszy. Na pewno jednak nie pozwoli nad sobą dominować. Baran musi grać w sypialni pierwsze skrzypce.

rybyRyby 20.02 – 20.03

Kobieta:

Kobieta spod znaku Ryb nie lubi dominować, dlatego też do związku wybiera mężczyzn, którzy potrafią nadać rytym działania w sypialni. Choć na co dzień może wydawać się nieśmiała w seksie doszukuje się mocnych doznań, niemal brutalnych. Lubi kochać się z silnymi mężczyznami, którzy dyrygują i wskazują jej, co ma robić. Kobiety spod tego znaku częściej niż inne przystaną także na wykorzystanie w sypialni erotycznych gadżetów, np. pejcza. Seks łączy jednoznacznie z uczuciami – wydaje jej się, że każdy mężczyzna, który chce z nią iść do łóżka na pewno ją kocha. Przekonanie to niejednokrotnie prowadzi do rozczarowań. Ponieważ największą przyjemność sprawiają jej pieszczoty stóp chętnie zakłada do łóżka pończochy i szpilki. Bardzo często zdarza się, że Ryba wiąże się z mniej atrakcyjnym mężczyzną. Wszystko to po to, by mieć pewność, że nie dojdzie do zdrady.

Mężczyzna:

Pan Ryba w przeciwieństwie do wielu mężczyzn lubi kobiety doświadczone. Ta cecha często sprawia, że wdaje się w romanse z mężatkami lub kobietami starszymi od siebie. Bardziej od urody partnerki ceni sobie to, jak potrafi się ona przed nim zaprezentować. Wielką przyjemność sprawia mu obserwowanie partnerki, która pręży przed nim swoje ciało i pomału zrzuca z siebie kolejne ubrania. Uwielbia kobiece stopy a widok kobiety w pończochach i szpilkach zawsze pobudza go do działania. Seks w łóżku postrzega jako trywialny. Zamiast sypialni woli to robić na fotelu w sypialni, w aucie, czy też bardziej ekscentrycznie na łonie natury, np. na plaży lub w lesie. W przeciwieństwie do kobiety spod znaku Ryb, Pan Ryba nie wiąże seksu na emocjami. Co więcej często marzy mu się seks grupowy a przynajmniej zabawa w miłośnym trójkącie. Na pewno więc nie zwiąże się z kobietą o konserwatywnych poglądach.

wodnikWodnik 20.01 – 19.02

Kobieta:

Kobieta Wodnik bardzo dobrze czuje się w męskim towarzystwie. Często zresztą bywa tak, że ma więcej kolegów niż koleżanek. Lubi rozmowy z mężczyznami, które są bardziej konkretne od kobiecych pogaduszek. Nieświadomie rozkochuje w sobie rzeszę adoratorów a kiedy zauważy, że ktoś zaczyna o nią zabiegać na poważnie, najczęściej wycofuje się z relacji. W sypialni pozwoli partnerowi naprawdę na wiele, ale tylko wówczas gdy kocha. Seks odbiera na poziomie emocjonalnym, jeśli jednak w jej życiu przytrafi się przygoda na jedną noc przypłaca ją ogromnymi wyrzutami sumienia. W sypialni lubi jasne komunikaty i mężczyzn, którzy mówią wprost, co sprawia im największą przyjemność. Sama także nie ma większych oporów przed tym, by powiedzieć jakich pieszczot oczekuje. Dobrze czuje się w seksownej bieliźnie i szpilkach, które chętnie zakłada do łóżka. Jeśli o czymś fantazjuje na pewno prędzej czy później wprowadzi to w życie.

Mężczyzna:

Mężczyzna spod znaku Wodnika posiada wrodzony czar i naturalną umiejętność zdobywania kobiet. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieśmiały w kontakcie sam na sam pokazuje na co go stać. Romantyczne gesty, miłosne wyznania – to wszystko sprawia, że kobiety bardzo szybko godzą się iść z nim do łóżka. Tutaj staje się małomówny, nie potrafi wskazać, co sprawia mu największą przyjemność a są to pieszczoty oralne. Jeśli partnerka Wodnika nie odkryje tego w porę niestety prędzej czy później dojdzie do rozstania. Jeśli Wodnik w sypialni jest nadmiernie wycofany lub powściągliwy pochwal jego męskość i nie zapomnij wspomnieć o tym, jak bardzo jest seksowny a na pewno rozbudzi się w nim namiętny kochanek. Jeśli wydasz mu jasny komunikat spełni każdą Twoją fantazję. Wodnik źle czuje się w towarzystwie kobiet nadmiernie dominujących i doświadczonych, dlatego jeśli miałaś dawniej wielu kochanków zostaw tą informację tylko dla siebie.

koziorozecKoziorożec 22.12 – 19.01

Kobieta:

Kobieta Koziorożec ma dwie twarze. Dla rodziny niezwykle ciepła, opiekuńcza, wyrozumiała i spokojna w sypialni zamienia się w kobietę wulkan! Niezwykle trudno jej znaleźć mężczyznę, który dotrzyma jej kroku. Uwielbia seks i chętnie oddaje się miłosnym igraszkom w nietypowych miejscach. Samochód, plaża a także i park pobudzają jej wyobraźnię i podkręcają erotyczne doznania. Uwielbia pokazywać się nago i obserwować reakcje partnera. W jej sypialni na pewno znajdzie się duże lustro w którym będzie obserwować taniec dwóch złączonych ciał. Nie wstydzi się mówić wprost o swoich potrzebach, niedoświadczony kochanek dostanie od niej jasne instrukcje dotyczące pieszczot. Nigdy nie udaje orgazmu i mówi wprost, jak się czuje. Uważaj więc, bo jeśli się nie sprawdzisz, powie Ci wprost, że wypadłeś blado na tle jej poprzednich kochanków. W głębi duszy marzy o brutalu i znawcy kobiecego ciała, który będzie miał ochotę na seks tak często jak ona.

Mężczyzna:

Pan Koziorożec jest bardzo wrażliwy. Kobieta, która zbyt brutalnie zwróci mu uwagę, że w łóżku robi coś nie tak może zapomnieć o kolejnym spotkaniu. Nie są mu w głowie przygody na jedną noc. Lubi porządek i higienę a zatem zbliżenie z nieznajomą może uznać po prostu za zbyt duże zdrowotne ryzyko. Preferuje klasyczne pozycje i rzadko widzi potrzebę aby coś zmieniać w swoim repertuarze miłosnej rutyny. Jeśli szczerze kocha jest jednak w stanie dostosować się do partnerki. Możesz podjąć próbę rozbudzenia w nim gorącego kochanka. Pokaż mu, co sprawia Ci przyjemność, pieść się sama na jego oczach tak, jakbyś chciała być pieszczona a w mig załapie o co chodzi. Seks odbiera jako coś niezwykle intymnego, nie lubi zatem rozmawiać o tym co wydarzyło się w łóżku poza ścianami sypialni. Jako koneser naturalnego kobiecego piękna na pewno nie zwróci uwagi na wulgarne kobiety.