Idealna randka to marzenie każdej z nas. Chcemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie na ukochanej osobie. Aby randka spełniła nasze oczekiwania najlepiej zastosować się do kilku wskazówek.

Zazwyczaj to mężczyzna zaprasza nas na randkę: do kina, do teatru, na spacer. Nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Najswobodniej czujemy się przecież u siebie w domu i właśnie w mieszkaniu warto przygotować randkę idealną.

Aby romantyczny wieczór z ukochanym w naszym mieszkaniu był udany należy wcześniej oczywiście do niego przygotować.

 

1.Porządki

Zadbaj o porządek! Ważne, by świeżość witała nas już od progu, więc szczególną uwagę zwrócić już na przedpokój. Schowaj w szafie nieużywane kurtki, buty umieść w szafce, nie zapomnij o odświeżaczu powietrza.

Nasz ukochany gość na pewno będzie korzystał z łazienki. Warto wymienić ręczniki na nowe, przetrzeć lustro i całą armaturę, trzeba też zadbać o odpowiedni zapach w tym pomieszczeniu. Pochowaj wszelkie zbędne rzeczy, kosmetyki, by nie sprawiały wrażenia chaosu i bałaganu.

Najważniejszym pomieszczeniem jest pokój, salon, w którym będzie odbywać się randka. Tutaj też oczywiście sprzątamy, warto także postarać się o przyozdobienie tego wnętrza. Można posypać stół płatkami róż, bardzo dobrym pomysłem jest ustawienie świec. Skóra kobiet w ich ciepłym świetle wygląda bardzo korzystnie. Miłym akcentem będą świeże kwiaty.

 

2.Kuchnia

Już nasze babcie wiedziały, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Zatem na randce u nas w domu powinien znaleźć się posiłek i to najlepiej przygotowany przez nas osobiście. Nie musi być zbyt pracochłonny i wymagający ciągłego doglądania, w końcu na randce mamy się dobrze bawić, a nie stać przy garnkach. Dobrym pomysłem dla osób dorosłych jest podanie do posiłku odpowiedniego wina. Nie można tez zapomnieć o deserze. Przed randką warto dowiedzieć się jakie są preferencje kulinarne naszego partnera. Gdy przygotujemy jego ulubioną potrawę na pewno będzie mile zaskoczony. Gdy nie znamy jeszcze dokładnie gustu kulinarnego naszego partnera możemy przygotować danie składające się z afrodyzjaków, które rozpali jego zmysły.

 

3.Strój

To, ze randka będzie odbywać się w domu nie oznacza, że mamy powitać partnera w dresach, ale nie wolno tez popadać w obłęd. Wysokie szpilki, pończochy i kusa sukienka z wielkim dekoltem mogą być zbyt wyzywające w pierwszym etapie znajomości. Jeśli jesteśmy parą już od jakiegoś czasu możemy sobie pozwolić na bardziej odważny strój. Na pewno należy pamiętać, aby ubiór nie krępował naszych ruchów i dawał poczucie swobody, a równocześnie był kobiecy.

 

4.Muzyka

Jeśli pragniesz wprowadzić na swojej randce odpowiednią, romantyczną atmosferę musisz zadbać o nastrojową muzykę. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twój partner będziecie rozluźnieni i w miłej atmosferze będziecie mogli przejść do kolejnego etapu Waszej znajomości.

Pierwszym krokiem jest ustalenie jakiej muzyki słucha najczęściej Twój partner lub partnerka. Jeśli uda Ci się tego dowiedzieć na pewno zrobisz na nim dobre wrażenie, on będzie mile zaskoczony i poczuje się swobodniej.

Gdy nie znasz jeszcze preferencji partnera w tej kwestii lepiej nie ryzykuj i nie puszczaj głośnego rocka czy techno. W takim wypadku warto postawić na klasyczne ballady sączące się w tle lub ewentualnie muzykę filmową.

Na randkę najlepiej nie wybierać zbyt poważnej lub smętnej muzyki. Jeżeli jest taka możliwość, dowiedz się, jakie piosenki przypominają Twojemu partnerowi jego dawny związek. Może się bowiem okazać, że puszczając jakąś piosenkę, wywołasz wspomnienia, które zrujnują Wam spotkanie.

 

5.Rozmowa

Główną, ale często łamaną zasadą na randkach jest to, że porusza się przyziemne, codzienne problemy. Taki wieczór jest po to, żeby się zrelaksować. Nie psuj tego! Jedno słowo o pracy czy problemach może popsuć misternie przygotowywany nastrój. Nie ryzykuj, rozmawiajcie o was, o waszym związku i uczuciu. To jest numer jeden na ten wieczór (i powinien być przez całe życie!).

Bardzo ważne jest aby słuchać co druga osoba ma do powiedzenia. Nie chodzi o to, abyś była całkowicie milcząca, ale wykazała zainteresowanie tym, co ktoś ma do powiedzenia. Jeżeli chłopak będzie ci o sobie opowiadał i o tym, co robi, czym się zajmuje nie siedź jak posąg. Zadaj mu pytanie do tego, co mówi, wyraź swój podziw i śmiej się, gdy sytuacja, o której mówi jest zabawna. Śmiech jest nie tylko świetnym lekiem na poprawienie humoru, ale również potrafi przełamywać lody. Nie chodzi o to, abyś śmiała się z byle powodu, ale wówczas jak opowie ci śmieszną historię czy dowcip, którego jeszcze nie słyszałaś. Jeżeli popełnisz jakąś gafę śmiej się z tego – nie strzelaj focha czy głupiej miny. To cenne, kiedy osoby potrafią śmiać się z siebie.

Pamiętaj, że pewna siebie kobieta zawsze jest atrakcyjna dla mężczyzny. Należy oddzielić zarozumialstwo od pewności siebie. Pokaż mu, że szanujesz siebie i nie wstydzisz się odezwać. Masz swoje zdanie na różne tematy, ale nie krytykujesz innych, gdy mają odmienne. Na pewność siebie wpływa również postawa czy ton głosu. Jak chcesz dodać jej sobie jeszcze odrobinę załóż seksowną bieliznę, która sprawi, że będziesz czuła się bardziej atrakcyjna.

Gdy zastosujesz się do tych zasad Twoja randka na pewno będzie udana. Powodzenia!