Rozstania i powroty, wzloty i upadki… Znasz to? Nie każdy związek jest zgodny i spokojny. Czasem spotykają się ze sobą dwie osobowości, które kochają się ale jednocześnie kłócą o byle błahostkę. Relacje takie są toksyczne i najczęściej skazane na zakończenie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy dwie osoby kochają się a ktoś trzeci próbuje doprowadzić do ich rozstania?

Załóżmy, że jesteś w szczęśliwym związku. Jest dobrze, kochacie się, wspieracie, możecie na siebie liczyć. Wasza relacja działa niczym jedna dobrze naoliwiona maszyna. Wydaje się, że nic Wam nie może zagrozić. Aż tu nagle pojawia się ktoś trzeci… Osoba, która wygaduje o Tobie kłamstwa, która nastawia partnera przeciwko Tobie i stawia Cię w niekorzystnym świetle. Finalnie dochodzi do rozstania… Czy ta historia jest Ci bliska? Jeśli tak poniższy rytuał jest właśnie dla Ciebie.

Pamiętaj, że poniższy rytuał zadziała jedynie w sytuacji, kiedy w Twój związek ingerowała osoba trzecia i z tego właśnie powodu doszło do kłótni lub rozstania. Nie przywołasz nim natomiast do siebie miłości mężczyzny, który zadecydował o Waszym rozstaniu z innych powodów. A oto instrukcja jak go wykonać:

Przygotuj:

– kartkę różowego papieru,
– pióro (długopis) z czerwonym atramentem,
– kadzidełko różane,
– olejek różany,
– czerwoną świecę.

Krok 1: Potrzebujesz Anielskiego wsparcia a Aniołem Opiekuńczym skłóconych kochanków Archaniel Chamuel. W pierwszej kolejności zapisz na różowym papierze prośbę, którą pragniesz do niego skierować, np. Archaniele Chamuelu przywróć mojemu ukochanemu (imię i nazwisko oraz data urodzenia) zdolność zdrowego osądu, aby nigdy już nie wątpił w moje zapewnienia.

Krok 2: Wylej na dłoń kilka kropel olejku różanego i kolejno natrzyj nim święcę. Zapal święcę i kolejno od jej płomienia różane kadziło. Oba przedmioty postaw na liście.

Krok 3: Wyobraź sobie ukochanego, przypomnij sobie Wasze najpiękniejsze wspólne momenty. Kolejno wyszepcz nad płomieniem świecy kolejne życzenie do Anioła Kochanków: Archaniele Chamuelu sprowadź do mnie zagubione serce ukochanego. Niech nikt i nic nie staje już na przeszkodzie naszej miłości.

Rytuał powtarzaj przez 7 dni o wschodzie Słońca, aby jego energia umocniła Twoje prośby. Po upływie tego czasu spal swój list w płomieniu czerwonej świecy.