Nowy rok numerologiczny ma swój początek podczas pierwszego wrześniowego nowiu. 2016 r czyli (2+0+1+6=9) rok DZIEWIĄTY to czas siły, planowania ale i rozliczenia z dotychczasowymi sprawami. Jeśli chcesz wykorzystać szanse na sukces, podjąć nowe wyzwania to musisz się pozbyć negatywnych emocji. To co do tej pory było odkładane trzeba zakończyć, nie możesz myśleć o dawnych kłopotach bo znowu je przyciągniesz. Nadchodzi czas na nowe.

Aby policzyć drogę życia i dowiedzieć się jaką liczbą jesteś musisz dodać cyfry z daty urodzenia. Np. Janek 21.09.1978 czyli dodajemy dzień, miesiąc i rok 2+1+0+9+1+9+7+8= 37 potem redukujemy dodając pozostałe cyfry 3+7=10, kolejna redukcja 1+0=1 co oznacza że Janek jest numerologiczną JEDYNKĄ.

 

JEDYNKAJEDYNKA

W tym roku będziesz działać z dużą skutecznością, wszystko czego się dotkniesz zakończy się sukcesem. Duża pewność siebie i motywacja sprawią, że otworzą się zupełnie nowe możliwości dla Ciebie. Jest tylko jedna zasada jaką musisz się kierować w roku DZIEWIĄTYM, skromność i tolerancja dla innych ludzi dzięki którym sięgasz po laury. Gdy napotkasz na jakąś przeszkodę nie poddawaj się bo to chwilowe trudności. Nie obrażaj się na nikogo bo wróci zła karma, stawiaj sobie śmiało nowe cele i realizuj marzenia.

To doskonały czas na założenie własnego biznesu, wyjazd za granicę lub zmianę pracy. W sferze zawodowej potrzebne Ci szersze spojrzenie, dzięki temu możesz odkryć, coś co Ci pomoże w dalszej karierze. Podnoszenie kwalifikacji, kurs czy nauka obcego języka to wszystko może się przyczynić do znalezienia ścieżki zawodowej.

W uczuciach nie musisz wszystkiego mieć pod kontrolą, zmień nastawienie do bliskiej osoby. Jesteście sobie równi więc nie należy narzucać swojej woli bliskiej osobie. Czułość będzie bardzo wskazana w stałych związkach. Jeśli jesteś singlem nie pokazuj swojej prawdziwej pragmatycznej natury. Miłe usposobienie a przy tym elokwencja sprawią, że z łatwością przyciągniesz do siebie potencjalną drugą połowę.

 

DWÓJKADWÓJKA

To rok w którym będziesz czarować, wszystko o czym tylko pomyślisz wnet się spełni. Twoja intuicja okaże się ważnym narzędziem do spełniania marzeń. Potrzebujesz stabilizacji, zacznij od zbilansowania dotychczasowych osiągnięć i porażek. Przemyśl z czego zrezygnować a co jest Ci niezbędne. W tym roku znajdziesz się niejednokrotnie w sytuacji kiedy trzeba będzie zareagować z taktem, dlatego Twoja wrodzona dobroć szczególnie się przyda. Nie hamuj swojego głodu wiedzy, ucz się i zdobywaj nowe umiejętności. Zwróć też uwagę na swoje zdrowie i kondycje fizyczną. Twoim żywiołem będzie woda zatem uprawiaj sporty z nią związane.

W sprawach finansowych nie skupiaj uwagi na niepotrzebnych drobiazgach bo to one zatrzymują Twój rozwój. Masz talent do negocjacji i umiesz wyczuć oponenta, przydatna cecha w rozwiązywaniu konfliktów. Możesz zrobić błyskotliwą karierę jako polityk. Śmiało wykorzystuj swoje umiejętności, stawiaj na współpracę i zbieraj grono zaufanych ludzi wokół siebie. Jeśli chodzi o kwestie finansów ogólnie rzecz biorąc nie bierz każdego papierka w ciemno, zawsze przeczytaj przed podpisaniem.

W miłości nadszedł Twój czas, nie możesz nadal liczyć na inicjatywę swojej sympatii. Warto przygotowywać częściej niespodzianki, wyjazdy czy spacery, spotkania ze znajomymi. Im więcej spontaniczności tym lepszy efekt, a bliska sercu osoba z pewnością doceni Twoje starania. To niezbędne działania, które utwierdzą druga połowę, że Ci zależy. Dzięki temu związek będzie trwalszy. Dla samotnych to będzie trudny czas na łowy, jeśli szukasz bratniej duszy musisz uzbroić się w cierpliwość, zbyt duże chęci mogą zniechęcać. Działaj metodą małych kroków i zacznij od odnowienia dawnych znajomości, gdzieś blisko jest ta właściwa osoba.

 

TRÓJKATRÓJKA

Staniesz się niemal geniuszem, niewyczerpane pokłady wiedzy i pomysłowości przyczynią się do odnalezienia korzystnych rozwiązań dawnych problemów. Nie będzie dla Ciebie zagadki jakiej nie dasz rady rozwiązać. Otwarta postawa i pozytywne nastawienie do ludzi zjedna Ci tylko przyjaciół. Wreszcie odnajdziesz czas na rozwijanie swojego hobby, nie przypadkiem też będziesz kontemplować ciekawe miejsca. Zachowaj jednak rozsądek i równowagę między szczerością a realizmem. Umiejętnie rozkładając czas pomiędzy prace a rodzinę osiągniesz sukces.

W sferze zawodowej możesz wreszcie zrealizować swoje pomyły, jeśli zaś pracujesz w grupie i masz powierzone projekty zakończysz je w wyznaczonym czasie. Twoja kreatywność pomoże Ci w zdobywaniu nowych doświadczeń, jeśli zdecydujesz się na samodzielna działalność to nigdy nie będzie tak łatwo jak w tym roku. Szczególną smykałkę możesz mieć w działalności handlowej i usługowej. Jeśli zaczynasz jakieś nowe projekty nie rozdrabniaj się na drobne działaj na dużą skalę.

Miłość nie będzie tylko domena fantazji, na brak zainteresowanie nie będziesz narzekać. Twój urok osobisty będzie ułatwiał nawiązywanie nowych znajomości, jedna z nich okaże się drugą połową. Jeśli czujesz, że ktoś nie do końca jest szczery wobec Ciebie nie marnuj czasu na taką znajomość idź dalej a trafisz na przeznaczenie. Dla zakochany, będzie to z pewnością ciekawy rok obfitujący w dużo wydarzeń towarzyskich, relacja z pewnością będzie się pogłębiać, dbaj o nią.

 

CZWÓRKACZWÓRKA

Potrzebujesz nieustannie nowych wyzwań w tym roku, nie możesz zadowalać się drogą na skróty. Jeśli uznasz, że potrzebne Ci są nowe umiejętności to pomyśl o szkoleniu. Zdobywanie nowych doświadczeń zaprocentuje w przyszłości. To jest czas kiedy możesz skutecznie zapoczątkować pewne działania, które umożliwią Ci w przyszłości czerpanie zysków. Przygotuj się na kumulacje różnych spraw, Twoje obowiązki domowe i zawodowe zagospodarują cały czas. Uważaj na zdrowie aby się nie przemęczyć.

Możesz odczuwać, że Twoja praca nie jest należycie doceniona zwłaszcza kiedy odbierasz pensje. Koniecznością będzie zachowanie rozsądku w wydatkach, najlepiej kiedy będziesz działać według planu podczas zakupów. To przejściowa sytuacja, kiedy nieodzowne będzie duże zaangażowanie w sprawy zawodowe, dopiero w kolejnych cyklach odnajdziesz profity ze swojej ciężkiej pracy.

W uczuciach mimo harówki musisz pamiętać o ważnych wydarzeniach jak urodziny i rocznice. Bliska osoba doceni Twój wkład i nieraz Cie zaskoczy swoją bezinteresownością. Pamięć będzie ważna dla utrzymania więzi, ktoś może próbować wkroczyć w Wasz związek. Dla singli to trudny czas, kiedy spotkanie właściwej osoby stanie się prawie nieosiągalne. Trzeba oddzielić sprawy prywatne od zawodowych, inaczej nie pojawi się druga połowa.

 

PIĄTKAPIĄTKA

To nowy początek, większość spraw będzie należała do przeszłości. Z nowym zapałem zaczniesz szukać dla siebie nowych możliwości. Jeśli nadal wiążą Cie jakieś zadania zacznij myśleć niekonwencjonalnie i pozbądź się zobowiązań. Ważna wskazówka na ten rok, nie łap kilku srok za ogon, skup uwagę na jednej sprawie i zrób to dobrze. Bez potrzeby nie ryzykuj, działaj według wcześniej ustalonego planu. Dbaj tez o zdrowie i kondycje fizyczną, przyda Ci się w czasie tych wszystkich zmagań jakie Ciebie czekają.

Lubisz stabilność w sferze zawodowej jednak nowe pomysły przyniosły by Ci wytchnienie. Warto na nowo poukładać swoje obowiązki i wdrożyć procedury, które efektywniej wykorzystają Twoje umiejętności. Twoje Twórcze podejście do różnych zagadnień nie przejdzie bez echa, musisz tylko dobrze sprzedać pomysły. Szykują się zmiany w karierze i musisz się na nie przygotować, postaraj się aby Cie zauważono.

W związkach musisz zachować w tym roku szczególną uwagę, traktując z lekkością to co do tej pory udało się zbudować możesz szybko stracić. Skłonność do przelotnych romansów i zauroczeń będzie wystawiać więź na próbę. Potrzebujesz dyscypliny i wstrzemięźliwości. Dla samotnych to czas łowów, masz szanse na kilka inspirujących przygód a jedna z nich może się okazać preludium do udanego związku.

 

SZÓSTKASZÓSTKA

Doskonale odnajdziesz się w roli gospodarza i osoby bezinteresownie udzielającej wsparcie. Twoi znajomi i bliscy docenią wkład jaki wnosisz do swojej wspólnoty. Ten rok będzie dawał szanse na rewitalizację domostwa lub zakup nowego mieszkania. Kierujesz się logiką ale zdarza Ci się działać spontanicznie, to jednak może się okazać kosztowne. Choć jesteś duszą towarzystwa to w tym roku musisz więcej uwagi poświęcić sobie. Tam gdzie były nieporozumienia może pogłębić się kryzys, zachowaj więc dystans gdy są różnice zdań.

Doskonale sobie poradzisz jako nauczyciel , masz smykałkę do przekazywania innym swojej wiedzy i doświadczenia. Jeśli działasz na własną rękę podziel się obowiązkami z bliskimi. Twój zmysł estetyczny świetnie podpowiada jak łączyć ze sobą różne elementy układanki, zawody wymagające projektowania są idealnie dla Ciebie stworzone. Chcąc zaistnieć trafiasz na odpowiedni czas, nie możesz tego zmarnować.

Jest to właściwy etap na podsumowanie dotychczasowego związku, co się nie sprawdziło trzeba zakończyć. Tam gdzie relacja jest stabilna będzie jeszcze lepiej, Twoje zadanie to utrzymać taki stan. Dla samotnych to czas sukcesów i rozczarowań, nie raz się sparzysz i doznasz huśtawki nastrojów. Zwracaj uwagę tylko na takie osoby, które podzielają Twoją wizje świata.

 

SIÓDEMKASIÓDEMKA

Z pewnością to rok wyciszenia, zwolnisz tępo i pozwolisz sobie na lenistwo. To etap przejściowy, kiedy musisz przemyśleć co dalej chcesz osiągnąć w życiu. Kiedy przeanalizujesz wszystkie zagadnienia zaczniesz korzystać tylko z tych doświadczeń, które się sprawdziły wcześniej. Ta tendencja do spokojnego obmyślania każdego kroku zacznie powoli przynosić efekty. Masz w sobie wiele empatii i doskonale poradzisz sobie z każdą przeciwnością losu. Poważne podejście do życia i dbanie o sferę duchową utrzyma Cię w równowadze.

W kwestiach zawodowych nie podejmuj gwałtownych ruchów, wszystko jest na swoim miejscu. Twoje finanse nie powinny ocierać się o żadne ryzyko, kieruj się jak do tej pory zdrowym rozsądkiem. Być może nie będziesz zbierać kokosów, nie doczekasz się laurów ale stabilna sytuacja jest dla Ciebie wręcz święta. Jest światełko w tunelu, może więcej znaczyć w tej dziedzinie jaką się zajmujesz. Świetnie sobie poradzisz jako człowiek z tytułem naukowym.

Sfera uczuciowa może być wyzwaniem w tym roku, kłopoty w relacjach pojawiają się bo skupiasz więcej uwagi na sobie niż partnerze. Jeśli to ma się udać potrzebujesz szczerości, uprzedzaj że potrzebujesz czasami samotności. Takie cykle sprawią że zatęsknisz za bliska osobą i od czasu do czasu obdarzysz ją czułościami. Dla osób samotnych jedyna szansa na spotkanie kogoś godnego uwagi to środowisko znajomych. Nie pozostawiaj przyjaciół samym sobie, spotkaj się czasem bo możesz trafić na ciekawą osobę.

 

ÓSEMKAÓSEMKA

Jesteś na etapie, kiedy możesz się już pochwalić pewnymi osiągnięciami, teraz czas na nowe wyzwania. Kiedy już się na coś zdecydujesz to nie rzucaj się na głęboką wodę, działaj metoda małych kroków i unikaj ryzyka. Przydatne okażą się schematy według, których będziesz postępować. Tylko tak uda Ci się pogodzić świat zawodowy i prywatny. To rok wyzwań, nowych doświadczeń, poznawania ludzi. Nie zawsze wszyscy będą przychylni dlatego musisz wiedzieć kiedy się wycofać. Miej na uwadze swoje samopoczucie, kiedy organizm zacznie się domagać odpoczynku po prostu gdzieś wyjedź.

Oliwa sprawiedliwa jak mówią, Twoje dotychczasowe działania teraz będą przynosić rezultaty. Jeśli było odpowiednie zaangażowanie będziesz zbierać owoce swojej pracy, tam gdzie nastąpiło wycofanie nie znajdziesz złota. W tym roku dopiero ruszysz z odpowiednią motywacją i jest to dobry zwiastun na przyszłość. Dobry czas na zmianę pracy lub usamodzielnienie się we własnej działalności. Podsumowując nie masz powodów do obaw, zyskasz tyle ile zainwestujesz.

W miłości nieodzowne będzie wyczucie taktu, pod żadnym pozorem nie możesz okazywać bliskiej osobie negatywnych emocji. Liczyć się będzie cierpliwość i zwykła ludzka życzliwość. Druga połowa z pewnością wystawi Twoją cierpliwość na próbę. Sprawdzi się zasada co nas nie zabije to wzmocni. W stałych związkach w tym roku będzie więcej zrozumienia. Dla samotnych to czas eksperymentowania jednak gdy czujesz, że znajomość nie ma przyszłości nie brnij w to bawiąc się czyimś kosztem.

 

DZIEWIĄTKADZIEWIĄTKA

To czas rozliczeń, musisz pozbyć się wszystkich kłopotów i stanąć na nogi. W drodze do realizacji Twoich marzeń nie może być żadnych przeszkód, nic nie ma prawa Cie spowalniać. Dla wygody możesz jednak skorzystać z pomocy zaufanych osób. Dobrze przemyśl wszystkie za i przeciw aby odnaleźć właściwy kierunek Nie odkładaj pilnych zadań na później bo wrócą do Ciebie ze zdwojona siłą. Duże przedsięwzięcia nie mają w tym roku odpowiedniej aury, grożą Ci komplikacje. Potrzebujesz stabilizacji dlatego całą swoja energie i zapał przelej na obecne sprawy i pozbądź się wszystkich obciążeń.

Sfera zawodowa wymaga w tym roku reorganizacji, to co było do zyskania już masz teraz czas pomyśleć o sobie a nie ciągle o pracy. Musisz skupić całą swoja energię na tym by utrzymać obecny stan i nie porywać się na nowe nieznane przedsięwzięcia. Aby zaistnieć i powalczyć o awans możesz odświeżyć stare pomysły. Teraz mają dużą szansę na realizację. Dzięki Twojej charyzmie jesteś w stanie ukończyć wszystkie przedsięwzięcia i zyskać aprobatę środowiska zawodowego. Szybko celem stanie się dla Ciebie zdobycie jak najwięcej pieniędzy.

W stałych związkach dobrze będzie postrzegana odrobina empatii, bliska osoba nie zawsze potrafi się dostosować do Ciebie. Czas by częściej zrobić przyjemność drugiej połowie. Pewne nieporozumienia mogą z pewnością się pojawić ale ostatecznie będziesz mieć poczucie, ze ta miłość trwa. Tolerancyjne podejście do partnera opłaci się w tym roku, odczujesz to w wielu niespodziankach. Dla samotnych to czas kiedy lepiej nie planować żadnych deklaracji, poważne tematy lepiej odłożyć na bardziej dogodny czas. Życie towarzyskie będzie intensywne i z pewnością poznasz ciekawe osoby.