Jeśli odczuwasz frustrację i Twój związek jest w tarapatach, nie panikuj! Zanim wydasz ostatnie pieniądze na terapeutę zastanów się – co Ty możesz zrobić, aby naprawić relację z drugą połówką? Nie wiesz od czego zacząć pozytywne zmiany? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Oto sześć zaskakująco skutecznych porad, które wprowadzone w życie sprawią, że wszystko wróci na właściwe tory. 

 

Emanuj seksem
Zawsze jest czas na skuteczną poprawę w swoim życiu seksualnym! Możesz zacząć od tego aby znaleźć więcej czasu na intymne momenty. Następnie, zrobić wszystko żeby chwile uniesień wzbogacić i na przykład: dodać muzykę, kupić seksowną bieliznę, zrobić partnerowi masaż lub wprowadzić więcej romantyzmu, poprzez zapalenie świec. Spędzaj więcej czasu na czułych gestach w stronę partnera, zanim traficie do łóżka. Możesz sięgnąć również do specjalistycznej prasy, która wskaże Ci odpowiedni kierunek. Gra erotyczna jest kluczem do podnoszenia napięcia seksualnego które jest pomiędzy Wami.

 

Skup się na swoim zachowaniu

Oczy kierują Twoje skupienie na partnera i jego zachowanie. Dostrzegasz od razu to, co niezbyt mu wychodzi i jest jego wadą – łatwo wpaść w tą pułapkę. Nie próbuj go zmienić- nic tym nie zyskasz, a doprowadzisz jedynie do spięć. Skup się raczej na sobie i swojej intuicji, pomyśl co zrobić aby zmienić Go tak, że nawet tego nie zauważy. To jest do zrobienia!

 

Zacznij kalkulować

Skup się tylko na tym, jak dodać więcej sympatii i uznania w swoim związku. Odejmij natomiast z takich negatywów jak krytyka, niezgoda, wina lub skarga, bo nie ma nic gorszego w związku jak obarczać partnera/kę winą i odpowiedzialnością za wszelkie niepowodzenia..

 

Patrz przed siebie

Skupiając się na przeszłości jest ryzyko że będziesz karmiła stare urazy i rozczarowania, zamiast myśleć o sobie i swoim życiu – dziś. Oddaj swoją energie przyszłym celom i zacznij od stworzenia planu swych dążeń tak aby być szczęśliwą jak najszybciej.

 

Pilnuj swoich trzy literowych słów.
Wyeliminuj słowo „ale”, kiedy mówisz do swojego partnera/ki. Pamiętaj że wszystko co mówisz przed tym słowem, jest nie ważne i zniechęca go, np. „(…)świetnie w tym wyglądasz ale może pomyślisz o innym kolorze koszuli/sukienki?”. Zdecydowanie zrezygnuj ze słowa „nie” i zastąp je słowem „TAK”. To ostatnie słowo jest kluczem do sukcesu!

 

Unikaj sprzeczek
Gniew jest bardzo odpychający. Smutek i lęk działają motywująco do tego aby zażegnać konflikt. Złość, natomiast potrafi rozbić najlepsze nawet związki. Jeśli Twój partner/ka ma zły humor, istnieje ryzyko że rozpocznie się kłótnia, którą trzeba szybko zakończyć. Wstań, mówiąc coś w stylu: „Przepraszam, muszę się napić wody” i wydostań się z zasięgu tych złych emocji. Po powrocie, okaż uczucia i zmień temat.

Dobra zabawa nie musi wiele Cie kosztować. Rozkręć muzykę na cały regulator gdy gotujecie wspólnie, gdy świeci słońce wyjdźcie na zewnątrz się poopalać. Zrób coś co jest inne, nieszablonowe, coś co Was zbliży i da poczucie tego ze jesteście RAZEM.

Skorzystaj z tych sześciu porad aby wzmocnić pozytywne relacje w Waszym partnerstwie. Następnie zastanów się, jak powinniście rozmawiać o trudnych dla Was tematach aby znaleźć rozwiązanie problemów. Na pewno uda Wam się odnaleźć się na nowo!