Poszukujesz miłości ale ta jak na złość nie ma ochoty zagościć w Twoim życiu? Zastanawiasz się, czemu Twoje koleżanki wciąż poznają kogoś interesującego a Twoja ostatnia randka miała miejsce 2 lata temu? Przekonaj się czy nie popełniasz podstawowych błędów, które często towarzyszą zawieraniu nowych znajomości. Poznaj unikalne wskazówki, wprowadź je w życie i rozkochaj wreszcie kogoś w sobie na zabój. Do dzieła!

1. Co za dużo to nie zdrowo

Jesteś typem gaduły? Pamiętaj, że czasem milczenie jest cenniejsze niż złoto a dwie minuty ciszy podczas randki nie oznaczają wcale, że nie macie o czym ze sobą rozmawiać. Daj dojść do słowa mężczyźnie z którym się spotkasz, niech przejmie inicjatywę i zacznie mówić na wybrany przez siebie temat. Niech poczuje się istotny a nie zbombardowany streszczeniem wydarzeń z minionego tygodnia Twojego życia.

2. Nie wszystko od razu

Marzy Ci się mały domek na peryferiach miasta, biały płotek i pies leżący na ganku? To świetnie, ale pamiętaj – mężczyzna z którym idziesz na pierwszą randkę nie musi o tym od razu wiedzieć. Kokietuj, flirtuj, ale nie zdradzaj się z tym, że marzy Ci się biała sukienka i 10 metrowy welon. Pewne tematy powinny wypłynąć naturalnie z biegiem czasu. Pozwól, aby początki relacji były beztroskie i wyzbyte oczekiwań do jakichkolwiek zobowiązań. Słowem, pozwól, aby pewne rzeczy płynęły swoim naturalnym rytmem i nie przyspieszaj niczego na siłę.

3. Tajemnica

Pamiętaj, że nic tak nie pociąga mężczyzn jak tajemnica. Jeśli nazbyt prędko powiesz, co czujesz lub dasz po sobie poznać jak duże wrażenie robi na Tobie mężczyzna z którym się spotykasz możesz znaleźć się na straconej pozycji.

Niedostępność to klucz do sukcesu. Nie przesadź jednak – nie chodzi wszak o to aby absztyfikanta zniechęcić. Rozpal go do czerwoności po czym wybiegnij z mieszkania usprawiedliwiając się nagłym telefonem od przyjaciółki. Chociaż raz przełóż datę Waszego spotkania. Niech poczuje, że musi się o Ciebie starać i zabiegać o Twój czas. Wydaje się nielogiczne? Sprawdź sama, to działa.

4. Przeszłość

Tęsknisz za kimś z przeszłości? Miałaś dawniej wielu partnerów? Przeżyłaś niezapomniane przygody? Jesteś po rozstaniu i wciąż rozpamiętujesz to, co się stało? Jeśli szczerze zależy Ci na nowej znajomości pewne rzeczy zachowaj tylko dla siebie. Nie ma bardziej niezręcznego tematu podczas randki, niż opowieści o eks partnerach. Nie widzisz takiej potrzeby? Odwróć sytuację – jakbyś się czuła, gdyby mężczyzna z którym się spotkasz zaczął opowiadać o swojej poprzedniej partnerce?

5. Doceń go

Nie ma nic cenniejszego dla mężczyzny jak słowa pochwały. Człowiek z którym zaczęłaś się spotykać dostał właśnie awans w pracy? Chwali Ci się swoimi pasjami i życiowymi dokonaniami? Doceń go. Każdy mężczyzna u boku kobiety pragnie czuć się silny, ważny i po prostu męski. Wystarczy kilka komplementów, aby połechtać jego ego i sprawić, że będzie jadł Ci z ręki.