Każdy z nas pragnie miłości. Jest to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Niestety nie zawsze życie uczuciowe układa się po naszej myśli. Aby odwrócić nieprzychylny los i przyciągnąć do siebie pozytywne wibracje warto wspomóc się mocą miłosnych rytuałów. Rytuały od wieków pomagały osiągać wymarzone cele, są wykonywane w każdej kulturze, warto więc z nich skorzystać.

RYTUAŁ NA PRZYCIĄGNIĘCIE MIŁOŚCI

Czas, miejsce

Najlepiej wykonywanie rytuału rozpocząć w piątek, bo dniem tym włada planeta Wenus, królowa serc. Rytuał ten najlepiej wykonywać na nowiu (kiedy cień ziemi zakrywa Księżyc), lub jak rośnie on do pełni. Najodpowiedniejszą porą dnia jest wieczór lub noc. Wszystkie niżej opisane czynności należy wykonywać przez 7 dni.
Miejsce wykonywania rytuału powinno być odpowiednio przygotowane. Aura w tym miejscu musi być oczyszczona. Należy spalić białą szałwię lub ewentualnie oczyścić przestrzeń wachlarzem. Świece należy umieścić w miejscu, które nie będzie narażone na pożar.

Potrzebne przedmioty

– 2 świece. Ważny jest ich kolor. Najlepsze będą czerwone, gdyż symbolizują pasje i zaangażowanie. Różowe także będą się nadawać, ponieważ ten kolor ma moc podtrzymywania uczucia lub romantycznego flirtu. Białe świece też będą na miejscu, gdyż biel jest neutralna. Ewentualnie można użyć świec z naturalnego wosku pszczelego, które mają kolor jasnobrązowy. Na każdej ze świec warto zrobić siedmiostopniową skalę, by każdego dnia wypalać taką samą ilość wosku.
kadzidło, którego zapach przyciągnie uczucie i dobre, pozytywne emocje do Twojego życia. Najlepsze zapachy w tym przypadku to: drzewo sandałowe, róża lub bergamotka bądź też piżmo. Należy wybrać ten zapach, który będzie Ci się najbardziej podobać.

– czerwona nitka
– olejek różany
– talerz
– gaśnica
– coś do oczyszczenia przestrzeni (zioła, kadzidełka, wachlarz)

Przebieg rytuału

Wycisz się, bądź w pokoju sama. Jedna świeca symbolizuje Ciebie, druga to On (konkretny lub wymarzony, przyszły, nieznany). Możesz podpisać świece wyskrobując swoje imię na jednej, a jego na drugiej (jeśli chcemy w ogóle przyciągnąć miłość, ale nie znamy jego imienia, lepiej nie podpisywać świec).
Następnie bierzesz swoją świecę do ręki, i namaszczasz ją romantycznie olejkiem różanym.Teraz bierzesz zmysłowo świecę symbolizującą Jego. Wyobraź sobie, że to ciało Twojego ukochanego i namaść je także olejkiem. Świece należy związać czerwoną nitką. W ich pobliżu należy zapalić kadzidło by wzmocniło moc rytuału i wprowadziło w pomieszczeniu pozytywną energię. Kiedy świece stoją stabilnie, na talerzu, zabezpieczone przed przewróceniem i podpaleniem pokoju, namaszczone olejkiem i przewiązane czerwoną nitką, jesteś gotowa na ostatnią część. Wzbudź w sobie ponownie intencję w której odprawiasz rytuał. Poczuj całą sobą miłość której pragniesz. Niech Cię przenika, zawładnie Twoim umysłem. Skupiona na intencji, zapalasz obie świece, wypowiadając głośno (lub cicho, jak wolisz) zaklęcie (czyli intencję) typu: „Niech miłość zapłonie między mną a (imię)”, czy „Jestem kochana przez wspaniałego mężczyznę”. Pamiętaj by intencja nie była nigdy negatywna i nie zawierała w sobie słowo „nie”. Teraz jest czas na medytację, wpatruj się w płomień świecy pomyśl o tym, jak wyobrażasz sobie miłość. Postaraj się nie gasić ognia zdmuchnięciem, ale specjalnym kapturkiem lub mokrymi palcami. Rytuał powtarzaj przez 7 dni o tej samej porze powtarzając tę samą miłosną intencję. Wosk, który został po spalonych świecach, najlepiej zakopać, lub poświęcić innym żywiołom, np. wodzie.

RYTUAŁ NA UZDROWIENIE RELACJI W ZWIĄZKU

Każdy związek prędzej czy później czeka kryzys. Aby wyjść z niego cało warto odprawić rytuał na uzdrowienie relacji w związku. To właśnie zaburzone relacje są bardzo często powodem nieporozumień.

Rytuał należy odprawiać we dwoje. W magii ważne jest to, by podchodzić do niej poważnie, nie jest to zabawa dla dzieci. Każdy rytuał zmienia energię wszechświata, aby zadziałał prawidłowo należy wykonywać go ściśle według wskazówek.

Czas, miejsce

Rytuał przeprowadzany w konkretnej fazie księżyca ma konkretną moc. Gdy chcemy by w związku narastało dobro, zrozumienie, zaufanie należy rozpocząć starania o to w nowiu i kontynuować przez kolejne 7 dni gdy księżyca przybywa. Natomiast jeśli zaczniemy działania podczas pełni zaklęcia należy sformułować w ten sposób, by moce zabierały od nas to co złe, czyli by ze związku znikało nieporozumienie, kłótnie, nierozwiązane sprawy, zła energia.

Miejsce powinno być posprzątane, wywietrzone, oczyszczone kadzidełkiem lub wachlarzem od złych energii.

Potrzebne przedmioty

– czarna świeca kochanków
– kadzidełko – może być mirra, drzewo sandałowe, olibanum, cedr, jaśmin lub inne
– coś do oczyszczenia przestrzeni (zioła, kadzidełka, wachlarz)

Przebieg rytuału

Czarną świecę kochanków ustawiamy na talerzu. Czarna świeca używana jest w magii do ochrony i uzdrowienia, także unieważnia i cofa, oddala wampiry energetyczne. Świeca kochanków w tym kolorze zazwyczaj wykonana jest z prawdziwego wosku pszczelego, co wzmacnia jej moc energetyczną, ma postać splecionej w uścisku pary kochanków. Płomień czarnej świecy oddala poczucie winy, żalu, niepewności, pomaga w wysnuwaniu właściwych wniosków. Odcina i uwalnia od trudnego partnera. Uzdrawia trudny związek partnerski. Przy postaci kobiety wyskrobujemy imię kobiety, przy postaci mężczyzny imię partnera. Przy świecy należy zapalić kadzidełko. Wybór zapachu kadzidełka powinien być intuicyjny, tylko zapach, który będzie się podobał przyniesie odpowiednią moc. Nic nie może zakłócić odprawiania rytuału, należy więc wyłączyć radio, telewizor, komputer oraz komórki. W przebiegu rytuału ważne jest ustalenie intencji. Gdy świeca i kadzidełko już się palą Ty i partner powiedzcie co chcecie osiągnąć poprzez rytuał np. uzdrowienie relacji, odzyskanie zaufania. Pomedytujcie spokojni wzywając dobre duchy o pomoc. Wpatrując się w płomień świecy poczujcie pozytywną energię. Każdego dnia należy wypalić jedno kadzidełko, świeca powinna wystarczyć na cały rytuał. Resztki wosku należy powierzyć żywiołom ziemi czyli np. zakopać lub wrzucić do rzeki.