<b>Kleo</b>

Kleo

Brakuje Ci w życiu miłości? Samotność daje w kość? Twoi znajomi cały czas kogoś poznają a Ty jak na złość nie potrafisz z nikim zawiązać bliskiej relacji? Możesz to zmienić, już teraz, dzisiaj – o ile dowiesz się od czego uzależnione jest Twoje niepowodzenie w sferze uczuć. Czy chodzi o klątwę? A może anomalie numerologiczne? Napisz do mnie a dokonam indywidualnej analizy.

<b>Simona</b>

Simona

Szanowni Państwo, czy zastanawiacie się czasem nad tym, co decyduje o tym, że jedni bardzo szybko odnajdują miłość swojego życia podczas gdy inni przez wiele lat żyją w pojedynkę? Czy to czysty przypadek a może zrządzenie losu? Od kiedy zainteresował mnie temat rytuałów i afirmacji wierzę, że jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie to, czego pragniemy. Czy to działa? – wielu z Państwa zapewne zadaje sobie teraz to pytanie, odpowiem więc, że tak, jak najbardziej.

<b>Rita</b>

Rita

Czy wiesz jak wielka tajemnica drzemie za datą urodzenia? Jej analiza pozwala wskazać cechy i skłonności danej osoby, jej predyspozycje, dziedziny w których osiągnie sukces ale i takie, w których niestety nie odnajdzie się. Jeśli właśnie zaczynasz się z kimś spotykać i znasz datę urodzenia tej osoby poddaj ją pod moją analizę – podpowiem Ci czego można spodziewać się po danym człowieku.

<b>Zenobia</b>

Zenobia

Karty to moja wielka pasja od przeszło 10 lat. Ich symbole, rysunki, które metaforycznie odnoszą się do ludzkiego życia wskazują każdego dnia właściwą drogę – dla mnie i dla moich rozmówców. Zapraszam Cię do rozmowy, zarówno na temat teraźniejszości jak i przyszłości. Nie obawiaj się zadawać trudnych pytań, wszak lepiej przygotować się na to, co nadejdzie. Pamiętaj, że karty to ogromna kopalnia wiedzy – zarówno o nas samych jak i o bliskich nam osobach. Jeśli jesteś w stałym związku dowiedz się, co Was czeka. Podpowiem Ci na jakie cechy partnera zwrócić uwagę, nad którymi z nich podjąć pracę a które po prostu zaakceptować. Dopiero poszukujesz miłości? Ustalę więc, kiedy zawita ona w Twoim życiu – karty ukazują miesiące i lata spotkania, ich interpretacja pozwala także na wskazanie osoby z którą stworzysz związek.

<b>Teresa</b>

Teresa

Szkoda Ci czasu na nieudane randki? Często spotykasz się z kimś ale trudno Ci ustalić w którą relacje warto inwestować? Kiedy zaczynamy się z kimś spotykać zawsze chcemy pokazać się od jak najlepszej strony – to naturalne. Jak jednak będzie później? Za rok, za dwa?

<b>Karciarka Vanessa</b>

Karciarka Vanessa

Czego oczekujesz od osoby z którą jesteś w związku? A jak oceniasz Wasze relacje? Czas upływa a Ty odnosisz wrażenie, że coraz bardzie oddalacie się od siebie? Obowiązki, problemy, rutyna – ot szara rzeczywistość, która sprawia, że dwoje kochających się ludzi zaczyna żyć obok siebie zamiast razem. Zawalcz o swoją przyszłość – przekonaj się, co przepowiadają Ci karty. Napisz do mnie a uzyskasz cenne wskazówki dotyczące Twojego związku, obszerną analizę relacji na której przecież Ci zależy. Co czuje do Ciebie druga połówka? Od czego zacząć wprowadzanie pozytywnych zmian? Co zrobić, aby pomiędzy Wami było jak dawniej? Zapraszam na unikalną sesję Tarota, kart Lenormand lub kart klasycznych. Odpowiem na każdego Twoje pytanie.

<b>Kira</b>

Kira

Witam serdecznie! Jestem doradcą duchowym z przeszło kilku letnim stażem praktyki. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem, że to w jakim otoczeniu żyjemy, jakimi przedmiotami się otaczamy ma znaczący wpływ na nasze życie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że posiadanie pewnych rzeczy lub niewłaściwy rozkład mebli w mieszkaniu może blokować przypływ szczęścia i miłości w naszym życiu. Podpowiem Ci, jak kierując się zasadami feng shui , odblokować strumień pozytywnej energii. Na początku może wydać Ci się to niewiarygodne, ale naprawdę prawidłowe rozstawienie mebli w domu przynosi rezultaty. To działa!

<b>Walerian</b>

Walerian

Każdy z nas rodzi się pod własną gwiazdą. Data przyjścia na świat i układ planet w tym momencie determinuje dalsze życie. Zdradzę Ci tajniki astrologii, które pomogą Ci zdobyć miłość, zadbać o relacje w związku, przyciągnąć szczęście w uczuciach. Na Twoją prośbę postawię też indywidualny horoskop, wskażę, z jakimi znakami zodiaku jest Ci po drodze w miłości, a jakich musisz unikać. Jesteś w stałym związku? Ustalę dla Ciebie jak potoczą się losy tej relacji – czy coś Wam zagraża? Na co zwrócić uwagę, aby nie dopuścić do kryzysu? Nie musimy błądzić w niewiedzy, nasze losy zapisane są w gwiazdach, wystarczy zwrócić swoje oczy w ich stronę.

<b>Jaira</b>

Jaira

Miłość jest życiem, bez niej umiera w nas wewnętrzne dziecko, a strumień energii życiowej wysycha. Każdy z nas ma swoją drugą połówkę, ale nie łatwo jest się znaleźć, a jeśli już to nastąpi nie łatwo jest utrzymać płomienne uczucie.