<b>KRZYŚ - 35 lat</b>

KRZYŚ - 35 lat

Jestem nadal kawalerem, nie szukam przelotnych znajomości, lecz kobiety, z którą bym mógł sobie ułożyć życie. Bardziej niż na wygląd zwracam uwagę na charakter.

<b>KUBA - 40 lat </b>

KUBA - 40 lat

Jestem facetem który ma w sobie wiele miłości. Samotny ojciec, interesuje mnie tylko stała relacja. Jeśli nie przeszkadza Ci fakt iż mam dziecko – odezwij się.

<b>OLEK - 56 lat</b>

OLEK - 56 lat

Z zawodu jestem lekarzem. Jestem w średnim wieku z leciutkim brzuszkiem. Myślę, że jestem inteligentny i doceniam tę cechę również u kobiet. Zawsze jestem troskliwy w stosunku do kobiety...

<b>JAN - 61 lat</b>

JAN - 61 lat

Wiele lat jestem po rozwodzie i wciąż poszukuje miłości swojego życia. Chciałbym mieć komu robić śniadanie do łóżka i z kim jeść romantyczne kolacje. Jestem szczery i brzydzę się kłamstwem.

<b>JUREK - 63 lata</b>

JUREK - 63 lata

Uwielbiam spacery, gorącą poranną kawę i polskie morze. Włosów na głowie zostało mi niewiele, ale w sercu wiele uczuć. Do szczęścia brakuje mi jedynie kobiety z którą mógłbym dzielić swoje życie.

<b>MAREK - 55 lat</b>

MAREK - 55 lat

Mężczyzna po przejściach. Po pięciu latach mieszkania we Francji wróciłem do kraju by poznać kobietę, która nigdy mnie już nie opuści. Jedynie prawdziwej Polce mogę oddać swoje serce.

<b>WŁODEK - 64 lat</b>

WŁODEK - 64 lat

Emerytowany nauczyciel, wdowiec 60+,samotny. Jestem kulturalnym i bardzo cierpliwym mężczyzną potrafiącym docenić kobiece piękno. Żyję w zgodzie z wiarą katolicką.

<b>EMIL - 35 lat</b>

EMIL - 35 lat

Pochodzę z małej miejscowości gdzie nie ma już wolnych dziewczyn. Jestem ciemnym blondynem o piwnych oczach. Nie byłem jeszcze w stałym związku.

<b>MICHAŁ - 40 lat</b>

MICHAŁ - 40 lat

Prowadzę własną firmę i przez to mam bardzo mało czasu na poznanie kobiety mojego życia. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną i konsekwentną.

<b>WOJETK - 57 lat</b>

WOJETK - 57 lat

Jestem towarzyski i szybko nawiązuję kontakty. Poza tym jestem miłośnikiem zwierząt, zarówno psów jak i kotów. Pragnę poznać kobietę poważnie myślącą o życiu.

<b>ADAM - 37 lat</b>

ADAM - 37 lat

Jestem miłym kawalerem na poziomie i szukam kobiety do wspólnego życia. Najlepiej uśmiechniętej i z poczuciem humoru. Nie interesują mnie przygody, ale poważna relacja.