Jeśli jesteś osobą samotną to zwróć uwagę o czym śnisz, jakie sytuację, przedmioty a nawet zwierzęta pojawiają się w twych sennych obrazach. Nawet nie uświadamiasz sobie, że Twoja podświadomość daje Ci znaki, że już wkrótce przeżyjesz płomienne uczucie, znajdziesz odpowiedniego partnera na całe życie czy też wejdziesz w związek małżeński. Być może w Twoich snach pojawiły się takie symbole jak: serce, amor, gołąb czy agrafka, to oznacza, że koniec Twojej samotności wkrótce stanie się faktem.

SERCE

Słyszysz bijące serce – oznacza, że zakochasz się w najmniej oczekiwanym momencie serce przebite strzałą oznacza, że zakochasz się wielką miłością, która zdominuje Twoje życie widzieć serce – oznacza, że będziesz kochany prawdziwą miłością.

KWIATY

Rosnące kwiaty – zwiastują nadejście pięknego uczucia białe kwiaty – kłopoty ze znalezieniem drugiej połówki zrywać gwałtownie kwiaty – przez swoją głupotę zniszczysz dobrą relację.

OBRĄCZKA

Zobaczyć obrączkę – zwiastuje zaręczyny się lub ślub zakładać na palec lub nosić – na zaręczyny musisz jeszcze zaczekać znaleźć obrączkę – odnajdziesz wiernego partnera/kę do wspólnego życia.

POCAŁUNEK

Dać pocałunek – czeka Cie odwzajemnione i szczęśliwe uczucie skraść pocałunek – przeżyjesz gorące uczucie z nieznajomą osobą pocałunek w szyję – czekają Cie bardzo namiętne chwile.

AMOR
Widzieć figlarnego amora – zapowiada miłość od pierwszego wejrzenia widzieć złośliwego amora – czeka Cie tylko przelotny flirt widzieć strzałę amora – musisz się przygotować bo wielkie uczucie za chwilę pojawi się w Twoim życiu.

PIERŚCIONEK

Zaręczynowy – zakochasz się ze wzajemnością kupować – uda Ci się zdobyć uczucie osoby o której marzysz znaleźć – niespodziewanie zakochasz się szaloną miłością.

GOŁĄB

Widzieć parę gołębi – zakochasz się i stworzysz szczęśliwy związek widzieć parę dziobiących się gołębi – bardzo dobry znak, wróży szczęśliwą miłość usłyszeć gruchanie gołębi – zapowiada udane zbliżenia erotyczne z przyszłym partnerem/ką.

AGRAFKA

Agrafka – zwiastuje zawarcie związku małżeńskiego zgubić agrafkę – przeżyjesz spore zawirowania miłosne szukać agrafki – szukanie sposobu na wyjście z samotności.

KLUCZ

Klucz – jest to pomyślny symbol, zwiastuje koniec samotności znaleźć klucz – znajdziesz drogę do serca osoby która Ci się podoba widzieć złamany klucz – niestety ale uczucie nie nadejdzie szybko.

ŁAŃCUSZEK

Zobaczyć lub nosić – zapowiada szczęście w sprawach miłosnych kosztowny łańcuszek – wróżby bardzo szczęśliwe zakochanie się a także ślub otrzymać – będziesz mieć udane życie rodzinne.