Sny są oknem przez, które przeciskają się ludzkie pragnienia i miejscem, gdzie  dusza ożywa. Nawet nie uświadamiasz sobie, że sny zawieraj ważny przekaz i wskazówkę. Jeśli zignorujesz ten przekaz, wtedy niczego nie dowiesz się o sobie. Bądź możesz czytać ze swoich snów jak z otwartej księgi. Miłość, zauroczenie, fascynacja ma wiele oblicz, tym bardziej jeśli jesteś osobą świeżo zakochaną Twoja podświadomość działa na innych obrotach, świat widzisz w różowych barwach. Dlatego zachęcam do poznania ważnych sennych symboli dzięki, którym możesz odczytać, czy Twoje zauroczenie będzie trwałe czy przelotne, a także czy osoba, którą kochasz zostanie z Tobą na chwile czy już na zawsze. Odpowiedz znajdziesz naszym wyjątkowym senniku dla zakochanych.

Jeśli w ostatnim tygodniu bądź miesiącu śniły Ci się takie symbole jak: serce, róże, nóż, obrączki, pierścionek, droga, welon, kościół czy wesele to warto dowiedzieć się co one dla Was zwiastują.

 

RÓŻE:

Róże – kiedy w Twoim śnie widzisz róże, to oznacza, że jesteś szczerze zakochany/a w swoim partnerze/partnerce róże – pojawienie się śnie kwitnących i czerwonych róż, zdradza, że Twoje uczucie do partnera/partnerki jest gorące i namiętne róże- natomiast zwiędłe kwiaty mówią, że Wasza miłość w związku już się kończy i grozi Wam rozstanie jeśli nie podejmiecie próby ratowania związku róże – kiedy widzisz żółte róże to oznacza, że jesteś osobą zazdrosną o swojego partnera/kę.

 

SERCE:

Serce – kiedy śni Ci się bijące serce, to oznacza, że jesteś osobą bardzo zakochaną w swoim partnerze/partnerce serce – kiedy w Twoim śnie pojawiło się małe i niewinne serce, to oznacza, że Wasze uczucie w tym związku potrzebuje więcej uwagi i ciepła serce – kiedy w Twoim śnie pojawiło się złamane serce, to wróży długi i szczęśliwy związek zakończony małżeństwem WELON widzieć welon – zapowiada, że przeżyjesz kłopoty miłosne w związku nosić welon – oznacza, rozstanie z ukochaną osobą widzieć welon ślubny – zapowiada, że życie zakochanych zmieni się nie do poznania.

 

NÓŻ:

Nóż – widzieć go w śnie zapowiada zakochanym rychłe rozstanie nóż – kupować go w śnie wróży zakochanym pomyślny związek nóż – ostrzyć zapowiada kłótnie w związku nóż – skaleczyć się nożem zwiastuje zakochanym złudny związek.

 

KOŚCIÓŁ:

Przebywać w kościele – zapowiada, że zakochani doznają ukojenia po trudnych chwilach przechodzić obok kościoła – należy uważać na złe opinie pod Twoim adresem budowa kościoła – zwiastuje zakochanym ślub stary kościół – zapowiada popełnienie poważnego błędu w związku.

 

OBRĄCZKA:

Otrzymać obrączkę – zapowiada wierność w związku widzieć obrączkę we śnie oznacza, że rychło weźmiecie ślub zgubić obrączkę – wróży zakochanym drobne kłopoty w związku.

 

WESELE:

Bawić się na własnym weselu – zapowiada zakochanym szczęśliwe małżeństwo tańczyć na weselu – musisz uważać na osobę trzecią złą kobietę bądź mężczyznę wesele z obcym mężczyzną/kobietą – zapowiada nieoczekiwane komplikacje w związku orszak weselny – zwiastuje, że Twój partner/ partnerka ulegnie czarowi nowo poznanej osoby.

 

PIERŚCIONEK:

Kupować pierścionek – zapowiada zakochanym zaręczyny zgubić pierścionek – zwiastuje zakochanym rozstanie kosztowny pierścionek – wróży zakochanym, że ich małżeństwo będzie udane pierścionek ze złota – zapowiada, że będziecie mieli idealną rodzinę.

 

PARA:

Para ludzi – oznacza, że odczuwasz silną potrzebę dzielenia życia tylko we dwoje szczęśliwa para – zapowiada nadejście kłopotów w Waszym związku pokłócona para – uda Wam się z sukcesem pokonać wszystkie nieporozumienia nieznana para – do Waszego związku napłynie wielka radość.

 

DROGA:

Iść prostą drogą wróży zakochanym życie bez problemów iść drogą samotnie zapowiada rozstanie z ukochaną osobą podążać drogą w górę – oznacza, że zakochani będą wiedli szczęśliwe życie podążać nierówną drogą – oznacza złe wspomnienia.

 

ŁABĘDŹ:

Śpiewający lub umierający łabędź oznacza, że możesz być spokojny gdyż Twoje uczucia są odwzajemnione biały łabędź – zapowiada szczęśliwe życie w związku samotny – niestety musisz coś zmienić w tym związku gdyż doskwiera Ci samotność odlatujące – pragniesz aby ten związek został zakończony.